Відкритий лист президента ПФЛ членам Загальних зборів Прем’єр-ліги. 04-03-2009 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Клуби першої та другої ліг виявилися найменш захищеними від наслідків економічної кризи
04.03.2009
среда
14:58
Відкритий лист президента ПФЛ членам Загальних зборів Прем’єр-ліги
Рейтинг публикации
Клуби першої та другої ліг виявилися найменш захищеними від наслідків економічної кризи

Членам Загальних зборів

Прем’єр-ліги України

Шановні панове!

Від імені Професіональної футбольної ліги України дозвольте висловити повагу та вдячність за ваш вагомий внесок в популяризацію та розвиток вітчизняного професіонального футболу. Завдяки вашим зусиллям наш футбол не лише зробив якісний крок уперед і вкотре гучно заявив про себе на континентальній арені, а й здобув серйозне інфраструктурно-фінансове підґрунтя, що дозволяє міцно стояти на ногах навіть у часи соціально-економічних потрясінь.

Вимушений констатувати, що в порівнянні з елітним дивізіоном клуби першої та другої ліг ПФЛ через об’єктивні причини виявилися найменш захищеними від наслідків економічної кризи, що може негативно позначитися не лише на функціонуванні окремого клубу, а й змагань у цілому. Задля оптимізації витрат Професіональна футбольна ліга України спільно з футбольними клубами розробила дієвий механізм, направлений, у першу чергу, на зменшення фінансового навантаження на клуби. Однак навіть такі, певним чином кардинальні кроки, не можуть повністю унеможливити ризики зняття команд зі змагань. На мою думку, це може негативно вплинути на функціонування й Прем’єр-ліги, оскільки саме футбольні клуби ПФЛ були і залишаються тим базисом, на якому вдало функціонує надбудова у вигляді Прем’єр-ліги України, адже змагання ПФЛ охоплюють найбільш масовий прошарок нашого професіонального футболу.

Тому, користуючись нагодою, прошу вас розглянути можливість направлення платежів солідарності УЄФА за сезон 2008/2009 рр., спрямованих на розвиток дитячо-юнацького футболу, клубам ПФЛ. На мій погляд, в умовах нестабільного фінансового стану клубів нижчих дивізіонів ці кошти зможуть вирішити їхні життєво необхідні питання.

Сподіваюся, ви підтримаєте це клопотання.

З повагою,Президент ПФЛ України С.А.Сирота

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: официальный сайт ПФЛ
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com