Віталій Кварцяний: "У нашої команди є перспектива". 25-03-2009 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Інтерв`ю з головним тренером "Волині"
25.03.2009
среда
08:36
Віталій Кварцяний: "У нашої команди є перспектива"
Рейтинг публикации
Інтерв`ю з головним тренером "Волині"

- Віталію Володимировичу, незабаром стартує весняна частина першості, тому уболівальників, звичайно, цікавить стан «Волині» та її перспективи на другу частину турніру. Для початку розкажіть, будь-ласка, як пройшов заключний збір команди у Криму?

- Відзначу, що збори пройшли дуже добре. Хоча ми Крим знаємо чудово, проте не відмовилися від послуг фірми «Гермес», котра відмінно організувала нам й попередні збори. Нам було приділено багато уваги і люди віднеслися відповідально до своїх обов’язків. Це імпонує, адже в Україні до команд немає такого відношення як в Туреччині. У Феодосії команда проживала в прекрасному готелі і нам для роботи було надано футбольне поле хорошої якості. Під час зборів було проведено три зустрічі і в цілому ми задоволені грою команди. Десь, можливо, незадоволені результатом, хоча на тренувальних зборах рахунок нас не цікавить, бо під час цих ігор тренерський штаб часто змінює функції футболістів, перевіряючи їх можливості. Ми самі намагаємося ускладнити гру і відчути, як реагує на ті, чи інші ситуації футболіст. Нами оцінено потенціал молоді і зроблено висновок, що вона виглядає не гірше, аніж досвідчені гравці, яких ми зустрічаємо в командах першої ліги.

До негативних моментів зборів можна віднести відмову «Закарпаття» зіграти запланований поєдинок, а до позитиву – зустріч з «Металістом». Керівництво харків’ян дуже відповідально віднеслося до цього матчу, спеціально замовило чартер і команда прилетіла в Ялту. Варто відзначити, що на гру Мирон Богданович виставив не основний склад, а тих гравців в яких хотів впевнитися, перевірити їхні можливості. Після гри він зробив висновки і поставив до стартового складу команди на матч Кубка УЄФА Бордіяна та Асеведо. Ми також зробили свої висновки після цієї зустрічі і, незважаючи на перемогу, побачили над чим потрібно працювати. А головний висновок зборів це те, що у нашої команди є перспектива.

- На збори з командою поїхало декілька новачків…

- На сьогодні у команді тільки два новачки – Віталій Полянський та Рамон Лопес.

- Після осінньої частини чемпіонату «Волинь» залишили майже всі досвідчені гравців. Проте на цьому зборі до команди приєдналися Ковалюк і Кудінов. Чим поясните такий крок?

- Перш за все, тому, що у нас в юнацьких збірних України задіяні шість футболістів. Можливо, нас чекають червоні і жовті картки, до прикладу з цієї причини Карковський пропускає гру в Бурштині. Можливі проблеми з фізичним станом футболістів, не дай Бог, як в минулому році, травми гравців. Ми знайшли порозуміння з Ковалюком і Кудіновим, котрі повинні своїм досвідом допомогти молодим футболістам. Ми відчуваємо, що для нашої молоді потрібна досвідчена рука, котра підкаже і головне – покаже, як потрібно працювати з м’ячем в тій чи іншій ситуації на тренуваннях і на футбольному полі. Ми випускали на заміну нашу молодь у спарингах проти «Ігросервіса» та «Олександрії» і бачили їхнє бажання проявити себе. Та відчувався брак досвіду, гравці губилися у певних ситуаціях. Вже відомо, які команди залишають першу лігу і можна було б й так спокійно грати, але ми переживаємо за своїх уболівальників. Вони будуть приходити не просто спостерігати за грою, а вимагати перемог. Тому нам необхідний сплав досвіду та молоді, який повинен давати позитивний результат.

- Яка на сьогодні ситуація з кращим бомбардиром команди Олександром Пищуром?

- Ми вели переговори з російською командою «Луч-Енергія» (Владивосток), яка запросила Пищура на перегляд. Росіяни дали згоду на перехід футболіста і ми вирішили всі питання трансферу Олександра. Проте, коли вони повернулися з Туреччини до Москви і через три години повинні були летіти у Владивосток, нам повідомили, що зараз заплатити не можуть. Нас попросили про три місяці відстрочки, але сьогодні це не той випадок. Ми розуміємо, що Олександру не дуже приємний такий хід подій. Він втратив солідний контракт, але наш клуб не повинен себе принижувати і ризикувати в даній ситуації. Тому сьогодні Пищур повернувся до Луцька.

- Чи відбудуться ще зміни в складі команди до поновлення першості?

- Так, певні зміни в команді ще будуть. Після контрольної гри проти брестського «Динамо» ми визначимося з потенціалом нових гравців і цим будемо закінчувати комплектацію команди.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: fc.volyn.net
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com