Первая лига
Первая лига

Первая лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Ігор Яворський – головний тренер ФК "Львів"


Ігор Яворський – головний тренер ФК "Львів"


Відомий український футбольний фахівець Ігор Яворський, який у червні відсвяткував свій 50-річний ювілей, підписав контракт з футбольним клубом «Львів»

Останнім часом Ігор Яворський працював на різних тренерських посадах у таких клубах, як «Металург» (Донецьк), «Металург» (Запоріжжя), «Карпати» (Львів), «Нива» (Тернопіль), "Прикарпаття" (Івано-Франківськ). Крім нього, у тренерський штаб футбольного клубу «Львів» також переходить Сергій Ященко (як футболіст, добре відомий виступами за донецький «Шахтар»).

Ігор Петрович Яворський народився 9 червня 1959 року у селі Муроване під Львовом. Під час футбольної кар’єри запам’ятався як вправний і забивний форвард. Найбільше визнання прийшло до футболіста Яворського під час виступів за тернопільську «Ниву». Він стояв біля витоків цієї команди, яка в ті далекі часи представляла містечко Підгайці. Загалом 13 сезонів віддав Ігор Яворський «Ниві» як гравець, пройшовши з нею і аматорську лігу УРСР, і другу майстрівську лігу СРСР та вищу лігу України.

Після закінчення кар’єри футболіста Ігор Петрович очолював тернопільську команду як головний тренер. Ігор Яворський і донині вважається найкращим бомбардиром команди. Так, у лігах майстрів він забив за тернопільську команду 151 гол у ворота команд-суперниць.

Фахівці характеризують Ігоря Яворського як лідера. У тих командах, де він працював, користувався значним авторитетом і прихильником жорсткої дисципліни. Його принципи – максимальна самовіддача на полі і гостроатакувальна гра.

Контракт підписано терміном на один рік з можливістю продовження ще на один (за схемою 1 + 1).


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (0)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти


Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...