Первая лига
Первая лига

Первая лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Перша ліга. "Львів" - "Нафтовик-Укрнафта" 2:0. Не було б пенальті, не було б голів

ФК «Львів» - «Нафтовик-Укрнафта» 2:0

Голи: Худзік (пен.) 80, Панас (пен.) 90+6

ФК «Львів»: Марущак (к), Розгон, Гальчук, Ільків, Романюк, Зозуля, Танчик (Козак, 59), Г.Баранець (Панас, 69), Б.Баранець (Леонідов, 76), Кабанов (Худзік, 65), Мандзюк (Лупашко, 83)

«Нафтовик-Укрнафта»: Овсієнко (Лавренюк, 90+5), Агарін (Ніконінов, 86), Зайчук (Бояринцев, 35), Тарасенко, Харченко, Кікоть, Погорелов, Одинцов, Піркавець (Башлай, 46), Іващенко, Єсип (к) (Юрченко, 70)

Попередження: Худзік 81, Козак 84 – Кікоть 39, Овсієнко 75

Хоч і перебуває «Нафтовик-Укрнафта» у нижній частині таблиці, але «хлопчиками для биття» їх, судячи із звітного матчу, ніяк назвати не можна. Попсували вони нерви «львів’янам» добряче. Почали гості здорово: не дозволяли суперникам вийти на ударні позиції, вдало грали у відборі. Добрих п’ять хвилин підопічні Шевченка не підпускали господарів до власного карного майданчика. Самі ж вони за цей відтинок часу встигли провести дві нормальні контратаки. На 3-ій хвилині гри Іващенко продерся через центр захисту «львів’ян», та взяти його удар для Марущака не склало труднощів. Дві хвилини по тому Єсип пройшов лівим флангом, віддав у центр на Іващенка, однак кіпер господарів знову без проблем заволодів м’ячем.

А «львів’яни» тим часом почали знаходити шпарини у захисних редутах «Нафтовика-Укрнафти». Кабанов, зігравши у стінку з Романюком, увійшов у карний майданчик гостей і опинився на газоні. Глянув нападник на арбітра, либонь сподівався на пенальті, однак той показав, що потрібно підійматись. По-суті це був перший момент біля воріт гостей, звичайно, якщо це можна назвати моментом…

Далі у підопічних Яворського справи в атаці пішли краще. Ільків навісив у карний майданчик «нафтовиків», захисники м’яч вибили. Стріляв з 20-ти метрів Кабанов – вище воріт, спробував пробити здалеку Борис Баранець: удар класний, але влучності забракло. Пробивав після скидки Б.Баранця Зозуля - також неточно. А на 22-ій хвилині господарі повинні були відкривати рахунок. Мандзюк у даному епізоді зіграв грамотно: притримав м’яч, відтягнув на себе трьох оборонців і скинув під удар Танчику, останньому залишалось лише прибрати кіпера, однак півзахисник не влучив у ворота.

Відповіли охтирчани через шість хвилин, при чому достойно. Хтось із оборонців гостей вибив м’яча подалі від своїх воріт. Гальчук верхову дуель у Іващенка виграв, але ніхто з партнерів не зіграв на підбиранні, відтак круглим заволодів Єсип і одразу відпасував шкіряного на Одинцова. Удар в останнього вдався на славу, одначе й Марущак продемонстрував, що з реакцією у нього все в порядку. А чотири хвилини по тому і Марущак, мабуть, був би безсилим якби вже Єсип, після прострілу зліва Одинцова влучив у ворота. Решта першої половини гри, а це п’ятнадцять хвилин була за господарями. Проте створити щось путнє їм вдалось аж перед перервою. Б.Баранець виконав штрафний: Мандзюк головою переправляв м’яч у ворота гостей, однак на заваді круглому став Овсієнко.

Добряче, мабуть, дісталось у перерві гравцям «Львова» від свого коуча. Бо ж якщо «Нафтовик-Укрнафту» нічия влаштовувала, то містянам, перед якими стоїть завдання повернутись у елітний дивізіон, подібний розвиток подій аж ніяк не на руку. Тому й у другому таймі господарі володіли повною територіальною перевагою. А користі з неї було мало: «Нафтовик» захищався усією командою, через що і залишалось «львів’янам» лише перекидати м’яч з флангу на фланг й чекати коли нарешті оборона гостей дасть тріщину.

І таки дочекалися! Коли ворота гостей з п’яти метрів розстрілював Зозуля, Овсієнко якимось дивом зумів зреагувати на удар, та все-таки відстояти на нуль йому не судилось. Тарасенко у власному карному майданчику збив Худзіка, арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку. Сам потерпілий і виконав вирок – 1:0. До основного часу суддя додав три хвилини, щоправда затягнулись вони на цілих сім. Панас розібрався із трьома гравцями гостей і вивів Худзіка на побачення з Овсієнком. Останній хотів врятувати свою команду, але перестарався… і Худзіка збив, і ще й по носі від нього добряче получив. Закривавленого Овсієнка рефері напевно пошкодував, тому й не показав йому навіть жовтої картки (а мав би!). Продовжувати матч «дванадцятка» «нафтовиків» не змогла, відтак на полі вимушено з’явився Лавренюк й одразу пропустив - зароблене Худзіком пенальті реалізував Панас.

Сергій Шевченко, головний тренер ФК «Нафтовик-Укрнафта»:

- Матч був напружений, ФК «Львів» ще недавно грав у Перем’єр-лізі, ми протистояли йому як могли. З моєї точки зору пенальті було спірне. Приблизно так же у першому таймі сфолили на Єсипі, але нам одинадцятиметрового не дали. Однозначно, пенальті вплинуло на хід матчу. Та все-таки не берусь давати оцінку суддям.

- Яке завдання поставлене перед командою на цей сезон?

- Ми також не проти повернутися у Прем’єр-лігу, але потрібен час і потрібні кадри. Кадри вирішують усе. Потенціал цієї команди не такий, як би хотілось. Та зараз важко щось змінити, хіба що натренувати їх. Однак зрушення вперед є. У нас також було декілька моментів. Але ж створювати моменти не означає реалізовувати. Як-то кажуть, били в стійку, били в кут, а програли 0:4. Є над чим працювати.

Ігор Яворський, головний тренер ФК «Львів»:

- Я налаштовував хлопців на складну гру, тому що знав, що «Нафтовик-Укрнафта» може дати бій будь-якій команді і сьогоднішній матч є доказом цього. На превеликий жаль ми не змогли реалізувати декілька стовідсоткових нагод відзначитися. Словом, потрібно ще добряче попрацювати над реалізацією. Радує те, що команда грає до останньої хвилини. По самовіддачі, по бажанню у мене сьогодні не має претензій до хлопців. Звичайно, можливо, ми ще не повністю відновились після зборів у Трускавці, але ми не давали супернику створювати моменти, натомість самі могли забивати, та ми навіть з метра примудрялись влучити або у воротаря, або пробити повз воріт. Так що є над чим працювати.

- По перерві ФК «Львів» заграв значно активніше. Можливо, ваші слова під час перерви вплинули на них?

- У першому таймі ми контролювали гру, але не було гостроти, тому в другому таймі ми почали грати більш агресивно, краще почали рухатись середня лінія та лінія атаки, через що й з’явились гольові моменти. Звичайно, у перерві довелось навіть підвищити голос на хлопців, аби вони взяли себе в руки і довели гру до перемоги. Ми не можемо губити очки, бо перед нами стоїть завдання підвищення у класі і ми його повинні виконати.

- Чи не вважаєте, що Кабанов ще не готовий грати весь матч?

- Він фактично три місяці не тренувався, тому йому потрібен час, по-перше, щоб адаптуватись в новому колективі, а, по-друге, щоб відновити ті функціональні явища, які потрібні нападаючому.

eugen1968 (Львів)
2tall4you (Corpus Christi, TX) 21.09.09 19:52 Не рекомендую, дуже філософські авто, зразу задумуєшся над змісом життя, теорію ймовірності згадуєш:))))
0
0
Левеня (Львів)
Третє місце!!! Ну що молодці!!!!! А трёп - для жовтої преси!!! Ні продажному футболу!!! :) Чесна гра хфер-плей панимаешь ли :)
0
0
2tall4you (Corpus Christi, TX)
eugen1968 (Львів) 21.09.09 19:44 Ага, дякую за пояснення, а то я в таких машинах не їздила. :)))
0
0
2tall4you (Corpus Christi, TX) 21.09.09 17:56 Цікаве питання:) В часи буремної молодості я мав змогу детально вивчити облаштування внутрішнє цього засобу пересування. Це автомобіль пристосований для перевозки різних антисоціальних, з точки зору влади, елементів, які порушують громадський спокій та мораль:))))))
0
0
leo_ (Lviv)
solovey (Ахтырка,Украина) 21.09.09 14:30 Та чого не виграєте обов'язково виграєте. Швидшого Вам одужання і нових перемог. В матчі з "Севастополем" буду пітримувати Вас. Бажаю Вам перервати програшну серію, а нам зменшити відставання від "Севастополя". eugen1968 (Львів) 21.09.09 08:43 "Ультрас на трибуну не пішли, можливо в знак протесту проти такого поводження.Підтримували команду, стоячи за трибунами."(с) А ось я по відео бачила, що якась мала група стояла за воротами з чорним банером з білим написом FC Lviv?! То як пішли чи не пішли? Це був фан-клуб.вірніше ті, які змогли приїхати
0
0
"1. У порядку пункту 2.11 статті 8, пунктом 1.3. статті 13, пунктами 2 та 3 статті 21 Дисциплінарних правил ФФУ, пунктом 10 Додатку № 2 Дисциплінарних правил ФФУ, пунктом 2 статті 45 Регламенту змагань – за використання представниками фан-клубу «ФК Львів» піротехнічних засобів 26.08.2009 року на стадіоні «Княжа Арена» м. Добромиль під час матчу 6-го туру першості першої ліги між командами «ФК Львів» Львів – «Прикарпаття» Івано-Франківськ - зобов’язати Товариство з обмеженою відповідальністю «Футбольний клуб «Львів» перерахувати на розрахунковий рахунок ПФЛ обов’язковий грошовий внесок у розмірі 500 (п’ятсот) гривень не пізніше семи діб від дати отримання рішення ДК." Так тут чітко написали - "за використання представниками фан-клубу «ФК Львів» піротехнічних засобів", може ультрас тоді там просто стояли - співали й кричали))), а підступні представники фан-клубу взяли димові шашки палили ))) І що таке "автозак"?
0
0
2tall4you (Corpus Christi, TX) 21.09.09 15:55 Тільки що взнав.Наразі в клуба з ультрас серйозна конфронтація.Це пов*язано з димовою шашкою, яку вони запалили в матчі з Прикарпаттям. Я раніше писав, що ментів було немірянно і на вході, а ще й біля фанатського сектору їх було 2 кордона і автозак стояв поряд. Когось навіть забрали. Виглядало так , Іде малий на беркутівця, рукою трісь в плече " А ти хто тут такий?" Ну той звичайно його скрутив і в автозак. Одним словом дурдом. Ну ці хлопці ультрас взагалі дивакуваті трохи. Повбиралися в в Lacoste? Fred Perry ріжуть з себе супер хулів, дістають люлей від інших хулів, жаліються. Чи не простіше бути просто ультрасами бех хулсівських заморочок? З банером це був офіційний фан-клуб, який почали створювати
0
0
0
0
solovey (Ахтырка,Украина)
eugen1968 (Львів) 21.09.09 14:18 Хотите сказать,что Нефтяник в этом году не выиграет? Трудно с Вами вести дискуссию.
0
0
solovey (Ахтырка,Украина) 21.09.09 14:10 "******* думкою радіє", "Надежды юношей питают".:)
0
0
и по поводу Севастополя.Доживем до среды,увидим.Никто не говорит,что будет обязательно победа,но нужно чтобы команда выиграла и тогда я уверен будут и дальше играть лучше.А не выиграем,ничего страшного не случится.В следующий раз выиграем.Я в этом не сомневаюсь.
0
0
Кадому свое,никто не спорит.Пока КНЯЖА спонсор сб Украины,Вы будете на коне,а потом увидим.Нет у Вас еще истории,собрали команду и за два года вышли в вышку.Думали,надолго.Но так не бывает,нужно поиграть в первой лиге годика четыре,набраться опыта,а потом уже думать о ПЛ.А вы вышли, не было ни стадиона,ни базы,ничего!!!Были только деньги для судей и все.Вот Вам и результат,опять в первой лиге.
0
0
solovey (Ахтырка,Украина) 21.09.09 13:25 А нет! Орехов должен был подбежать, ласково пожурить Тарасенко и Овсиенко, потрепать по-отечески по щеке, пообещать ремнем по попе шлепнуть! Дык он гад за два сноса игрока соперника владеющего мячом в штрафной, пенальти назначил. Смешной чувак Орехов! Правил не знает наверное:))
0
0
21.09.09 12:07 Заспокойся, у вас шансів не було в цій грі eugen1968 (Львів) 21.09.09 12:56 Золотые слова!Конечно,не было-два пенальти в конце игры,здесь бы и ДК проиграло.
0
0
solovey (Ахтырка,Украина) 21.09.09 13:13 Suum cuique noscat ingenium ! Suum cuique
0
0
Причем здесь не было шансов?Я не говорю,что Нефтяник должен был выигрывать,а о том что все согласились по пенальти. Я знаю и вижу ситуацию в какой находится Нефтяник и не Вам мне говорить об этом.Команда два года не известно чем занималась,а сейчас Шевченко приходиться разгребать эти завалы.Команда не делается за три месяца и посмотрим на результаты и игру Нефтяника уже весной ближе к лету.Это у Вас команду сделали за зиму и вы вышли в вышку,и все знают как Вы ВЫШЛИ туда.Так что это Вы успокойтесь и посмотрим ,что будем собой представлять ФКЛ через годов 10-12?
0
0
solovey (Ахтырка,Украина) 21.09.09 12:07 Може:)
0
0
solovey (Ахтырка,Украина) 21.09.09 12:07 Заспокойся, у вас шансів не було в цій грі.Обидва пенальті по ділу. Переглянь гру на турні.ком.юа питання в тебе відпадуть. У Севастополя в середу виграєте.:)
0
0
Всем понравился вратарь Овсиенко.Наверное,лучшие матчи он показывает на выезде.Так было и в Александрии,и вот теперь во Львове.Чего не скажешь о его игре на домашней арене.Очень много ошибок. Всі погодилися, що пенальті чисті: інспектор матчу, делегат, тренери команд Leo_ (Lviv) 21.09.09 11:31 Конечно,согласились,и делега,и инспектор,и Яворский.А судья согласился,меня это интересует?Что-то в словах Шевченко я не прочитал согласие с судьями.Он наоборот сказал,что есть вопросы к судейству. Киндзерский и в прошлый раз купил выход в ПЛ,как он сам заявлял,что были такие матчи,так и в этом прослеживается такое.ФКЛ,наверное,в честной борьбе не может выйти в ПЛ?
0
0
Leo_ (Lviv)
20.09.09 15:34 Ти був на матчі? Бачив ці епізоди ЗБЛИЗЬКА? Якщо Ні, то якого милого ти тут ляпаєш? До речі, після матчу, інспектор матчу після ВІДЕО ПОВТОРІВ, визнав, що арбітр олег Орєхов матчу БУВ ПРАВИЙ давши пенальтів тих двох випадках. Leo_ (Lviv) 20.09.09 14:17 Ляпати будеш ти-своїй милій язиком по геніталіях.. А я сидів в другому секторі і бачив усе як на долоні-15 метрів до штрафної Василич (Львов О, ти бачив? Тоді виходить ти найрозумніший? Спец. пля знайшовся.Всі погодилися, що пенальті чисті: інспектор матчу, делегат, тренери команд, а ТИ СУПЕР-ПУПЕР БАЧИВ ВСЕ ЯК НА ДОЛОНІ! І що ти там побачив? Дві бородавки? Зрештою можна переглянути повтори, навіть "Пас" подивитися. І вибирай слова!
0
0
Тут провокатор Василич верещить, що логічним мало бути 0-0. )))) Delirium tremens м*яко кажучи в нього))))) Логічним мало бути 4-0, 5-0, якби не Овсієнко! Молодець хлопець.Надіюсь, що травма в нього несерйозна, скоршого виздоровлення хлопцю!
0
0
Воротар Нафтовика сподобався тягнув все що летіло в ворота.Мав діставати червону, але Орєхов не дав.
0
0
Модератор!!!!! Василич (Львов) Провокатора, хама, в бан!!!!!!
0
0
Враження від поїздки в Добромиль. Цього разу при вході на стадіон був шмон , якого я ще в житті не бачив.Хіба тільки проктолога не було:) в допомогу беркуту. Ультрас на трибуну не пішли, можливо в знак протесту проти такого поводження.Підтримували команду, стоячи за трибунами. Про саму гру. Перших 15хв за Нафтовиком.Нащі як завжди " Ой а що тут в футбол грають?" Потім прочухалися та почали прессувати Нафтовик. В кінці таки дотиснули. Пенальті обидва були без сумнівів, хто не вірить прошу переконатися скинув посилання на гру. Федорчук був на грі сидів серед гравців. Так виглядає, що перехід зірвався в Арсенал.
0
0
0
0
Василич (Львов)
Ти був на матчі? Бачив ці епізоди ЗБЛИЗЬКА? Якщо Ні, то якого милого ти тут ляпаєш? До речі, після матчу, інспектор матчу після ВІДЕО ПОВТОРІВ, визнав, що арбітр олег Орєхов матчу БУВ ПРАВИЙ давши пенальтів тих двох випадках. Leo_ (Lviv) 20.09.09 14:17 Ляпати будеш ти-своїй милій язиком по геніталіях.. А я сидів в другому секторі і бачив усе як на долоні-15 метрів до штрафної