Юрій Кіндзерський: "Федорчук отримав пропозиції щодо нової угоди". 11-01-2010 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость

Олег Василевський
11.01.2010
понедельник
23:58
Юрій Кіндзерський: "Федорчук отримав пропозиції щодо нової угоди"
Рейтинг публикации

По закінченні зустрічі ФК “Львів” із вболівальниками, президент клубу Юрій Кіндзерський, як ніколи мало спілкувався із журналістами, людей ж бо прийшло чимало, а хтось сфотографуватись хоче, хтось автограф взяти, а хтось просто руку потиснути...

- Я й сам приємно вражений, бо навіть не очікував такої атмосфери, стільки людей прийшло, - поділився вреженнями із зутрічі Юрій Іванович. - Наступного разу доведеться підшуковувати більше приміщення, бо ж, як бачимо, всім нашим уболівальникам не хватило сидячих місць. Як на мене, сьогоднішню атмосферу навіть не можна порівняти із тією, що була після перемоги над “Шахтарем” у Прем'єр-лізі. Адже футбольне поле далеко, а тут всі в одному залі. Багато нині було емоцій. Головне, щоб в нас були фани, які не лише любитимуть нас за перемоги, а й підтримуватимуть у важкі часи.

- Сьогодні Валерій Федорчук сказав, що залишається у команді...

- Термін дії його котракту завершиться через сім місяців, однак, думаю, що його доля визначиться уже найближчим часом. Перед відпусткою Федорчук отримав пропозиції щодо нової угоди, тому у нього був час все добре обдумати. Можливо, все вирішиться навіть сьогодні. Особисто я, якихось причин, які б заважали нам продовжити контракт на якмінімум три роки, не бачу. А відпускати Федорчука ми наразі не маємо наміру.

- Подейкують, що на збори з командою їде Олег Шептицький...

- Я теж таке чув (Сміється — авт.). А якщо серйозно, то наша селекційна служба залучає до команди декількох хлопців, щоправда прізвищ я не пам'ятаю. Ми шукаємо гравців досвідчених, але молодих, бо команда повинна бути перспективною. Футболісти повинні рости, адже якщо вони вже зупинились у своєму розвитку, тоді дуже важко буде рухатись вперед.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]