Альґімантас Любінскас: "Тренуємося в Урожайному". 16-01-2010 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
16.01.2010
суббота
10:31
Альґімантас Любінскас: "Тренуємося в Урожайному"
Рейтинг публикации

Перед першим матчем у новому 2010-му році – спарингом із сімферопольською «Таврією» – настрій у Синьо-Золотих Левів хороший.

Минулого тижня, перебуваючи на тренувальному зборі в Криму, футболісти «Львова» пройшли тестування за методикою, яку запровадив новий наставник львівської команди Альґімантас Любінскас.

– Результати тестування різні, – розповів головний тренер «Львова». – Але висновки робити поки що зарано. Проведемо наступні етапи занять, потім тестування повторимо, тоді вже, згідно із динамікою результатів, можна буде про щось говорити. До кожного футболіста варто підходити індивідуально, щоб потім в офіційних матчах використовувати його найкращі якості. Над цим і працюємо.

– В суботу ви проведете перший спаринг-поєдинок міжсезоння…

– До гри з «Таврією» підходимо у хорошому настрої. Побачимо, як виглядатимуть хлопці на тлі фізичних навантажень. Є у нас бажання, щоб не проводити цю гру на штучному синтетичному полі, адже навесні гратимемо на справжніх газонах, тому синтетика нам ні до чого. Тому до останнього моменту визначаємося разом з колегами із сімферопольської «Таврії», на якому ж стадіоні провести цю гру.

– А тренування проводите на синтетиці?

– Намагаємося уникати цього. На синтетиці Наші гравці вже займалися під час передноворічного збору у Щасливому. Тепер нам потрібні натуральні поля. Для цього тренуємося у селі Урожайному, приблизно за 20 хвилин їзди від Молодіжного, де ми базуємося. В Урожайному нам підготували хороші умови для тренувань, як на теперішні погодні умови. Так що працюємо на повну потужність.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Офіційний сайт ФК "Львів"
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]