Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
01.02.2010
понедельник
08:44
Володимир Шаран – новий керманич ПФК "Олександрія"
Рейтинг публикации

Об 11.30 31 січня в конференц-залі спортивної бази президент клубу Микола Лавренко представив команді головного тренера, відомого в минулому футболіста, 38-річного Володимира Богдановича Шарана. Зокрема, президент підкреслив:

- В.Шаран має великий досвід, як футболіст, тому йому вже як тренеру треба, перш за все, прививати гравцям почуття патріотизму за команду, направляючи їх на бажаний результат. Також я хочу подякувати всім гравцям та В.Перваку за проведення збору в Криму. Я сам був присутнім на кількох матчах. Бачив, що напрацювання є, але кінцевий результат побачимо навесні. Команда на професійному рівні провела збори, бо кожен гравець повинен з усією відповідальністю відноситися до виконання поставлених перед ним завдань. Ми не робили поспішних дій в призначенні головного трена. Можливо, тому що не очікували такого повороту подій з попереднім тренером С.Ковальцем. Біля 40 пропозицій було від кандидатів на цю посаду. Я особисто провів зустрічі і співбесіди з понад 10-а кандидатами. Стосовно В.Шарана, то ми знаємо один одного ще за часів вищої ліги, коли він допомагав команді. Ми поставили завдання не лише віднайти тренера який створить професійний, мобільний колектив, а й знатиме, що в ньому робити. Для нашої команди невирішеною є проблема реалізації та результативності. Доходячи до штрафної гравці зупиняються, як перед мінним полем. Тому і поставлене завдання перед В.Шараном розмінувати його – віднайти мінерів – класних футболістів. Ми повинні частково змінити стиль гри. Треба щоб всі разом і на полі, і поза його межами шукали відповіді на поставлені завдання другого кола, яке залишається незмінним – включитися в погоню за лідерами. Я знаю достеменно, як ведеться селекційна робота в Севастополі, Львові, Луцьку. Якихось гучних трансферів у цих клубах не передбачається. У нас з вами є час, щоб надолужити прогалини в організації гри, доукомплектуватися, щоб у бажаній формі підійти до весняно-літнього циклу 19-ї першості.

Новий тренер не буде працювати з чистого листка, як заведено серед тренерів, які приймають керівництво командою. Про це ми з ним говорили попередньо. Команда має свій стиль гри, кістяк, результати. Допомагати йому будуть Андрій Сергійович Купцов та Віталій Миколайович Первак. Я хочу, щоб наші цілі і вирішення завдань з В.Шараном увійшли гарною сторінкою в історію олександрійського футболу. Гадаю що новий тренерський склад з завтрашнього дня почне працювати з ранку і до вечора, щоб у березні представити ту команду, яка покаже бажаний результат. Треба перебудувати дещо - закрити вузькі місця в грі команди. Тому цілеспрямовано і достатньо прискіпливо будемо переглядати кожного кандидата. На мою думку, той склад який поїде до Туреччини, а це 23-24 гравці, і буде працювати з березня складаючи основу команди. Після Туреччини ми будемо конкретно говорити, кого нам не вистачає в команді. Тренеру треба віднайти той смичок, який дасть якісну гру скрипки. Туреччина чекає нас. Уже є спланований попередній графік проведення навчально-тренувального збору, в який включено і контрольні матчі з командами прем’єр-ліг та перших ліг Росії, Болгарії, Туреччини та України. 3 лютого вже в другій половині дня у вас розпочнуться перші тренування, а 2 лютого, щоб не втрачати дорогоцінний час, ми зіграємо в Києві проти «Динамо». Головним завданням цього збору є розкриття можливостей новобранців команди та закладення міцного фундаменту боєздатності команди на майбутні перемоги.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ПФК "Олександрія"
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com