Первая лига
Первая лига

Первая лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Володимир Шаран – новий керманич ПФК "Олександрія"


Володимир Шаран – новий керманич ПФК "Олександрія"


Об 11.30 31 січня в конференц-залі спортивної бази президент клубу Микола Лавренко представив команді головного тренера, відомого в минулому футболіста, 38-річного Володимира Богдановича Шарана. Зокрема, президент підкреслив:

- В.Шаран має великий досвід, як футболіст, тому йому вже як тренеру треба, перш за все, прививати гравцям почуття патріотизму за команду, направляючи їх на бажаний результат. Також я хочу подякувати всім гравцям та В.Перваку за проведення збору в Криму. Я сам був присутнім на кількох матчах. Бачив, що напрацювання є, але кінцевий результат побачимо навесні. Команда на професійному рівні провела збори, бо кожен гравець повинен з усією відповідальністю відноситися до виконання поставлених перед ним завдань. Ми не робили поспішних дій в призначенні головного трена. Можливо, тому що не очікували такого повороту подій з попереднім тренером С.Ковальцем. Біля 40 пропозицій було від кандидатів на цю посаду. Я особисто провів зустрічі і співбесіди з понад 10-а кандидатами. Стосовно В.Шарана, то ми знаємо один одного ще за часів вищої ліги, коли він допомагав команді. Ми поставили завдання не лише віднайти тренера який створить професійний, мобільний колектив, а й знатиме, що в ньому робити. Для нашої команди невирішеною є проблема реалізації та результативності. Доходячи до штрафної гравці зупиняються, як перед мінним полем. Тому і поставлене завдання перед В.Шараном розмінувати його – віднайти мінерів – класних футболістів. Ми повинні частково змінити стиль гри. Треба щоб всі разом і на полі, і поза його межами шукали відповіді на поставлені завдання другого кола, яке залишається незмінним – включитися в погоню за лідерами. Я знаю достеменно, як ведеться селекційна робота в Севастополі, Львові, Луцьку. Якихось гучних трансферів у цих клубах не передбачається. У нас з вами є час, щоб надолужити прогалини в організації гри, доукомплектуватися, щоб у бажаній формі підійти до весняно-літнього циклу 19-ї першості.

Новий тренер не буде працювати з чистого листка, як заведено серед тренерів, які приймають керівництво командою. Про це ми з ним говорили попередньо. Команда має свій стиль гри, кістяк, результати. Допомагати йому будуть Андрій Сергійович Купцов та Віталій Миколайович Первак. Я хочу, щоб наші цілі і вирішення завдань з В.Шараном увійшли гарною сторінкою в історію олександрійського футболу. Гадаю що новий тренерський склад з завтрашнього дня почне працювати з ранку і до вечора, щоб у березні представити ту команду, яка покаже бажаний результат. Треба перебудувати дещо - закрити вузькі місця в грі команди. Тому цілеспрямовано і достатньо прискіпливо будемо переглядати кожного кандидата. На мою думку, той склад який поїде до Туреччини, а це 23-24 гравці, і буде працювати з березня складаючи основу команди. Після Туреччини ми будемо конкретно говорити, кого нам не вистачає в команді. Тренеру треба віднайти той смичок, який дасть якісну гру скрипки. Туреччина чекає нас. Уже є спланований попередній графік проведення навчально-тренувального збору, в який включено і контрольні матчі з командами прем’єр-ліг та перших ліг Росії, Болгарії, Туреччини та України. 3 лютого вже в другій половині дня у вас розпочнуться перші тренування, а 2 лютого, щоб не втрачати дорогоцінний час, ми зіграємо в Києві проти «Динамо». Головним завданням цього збору є розкриття можливостей новобранців команди та закладення міцного фундаменту боєздатності команди на майбутні перемоги.


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (6)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
interpol702 (Львов)
Первый раз о нем слышу... Не думаю, что с назначением Шарана, ПФК заиграет лучше, чем осенью. Хотя бывает всякое. КАК НЕ СЛЫШАТЬ ТАКОГО ЧЕЛОВЕКА КАК ШАРАН? ТЫ НАВЕРНОЕ ГЛУБОКО ДАЛЁК ОТ ФУТБОЛА?
Ответить
0
0
interpol702 (Львов)
А куда ушел Ковелец ?
Ответить
0
0
good (Днепр)
Все знакомые фамилии: Шаран, Ковалец.
Ответить
0
0
M&M (Lviv)
..хороший футбольор був, тренером думаю буде непоганим, ..судячи по характеру на Яворського більше подібним буде.
Ответить
0
0
пфк (Александрия)
Первый раз о нем слышу... Не думаю, что с назначением Шарана, ПФК заиграет лучше, чем осенью. Хотя бывает всякое.
Ответить
0
0
вперёд ПФК (Александрия)
Какие будут мнения?Я лично не в захвати...
Ответить
0
0


Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...