"Львів" в Анталії: умови хороші, але робота важка. 07-02-2010 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
07.02.2010
воскресенье
10:14
"Львів" в Анталії: умови хороші, але робота важка
Рейтинг публикации

«Фізичні навантаження вже не такі, як у Криму, але працюємо на повну потужність, і основну увагу приділяємо саме «фізиці», – розповів головний тренер «Львова» Альґімантас Любінскас. – Мусимо виконати весь план роботи – без цього не можна. Сучасний футбол без «фізики» – не футбол. Імпровізація, техніка, нестандартні ходи – це добре, але без фізичної потуги перемагати складно. Тому й працюємо у цьому напрямку. Тим більше, що тут створені хороші умови для таких тренувань».

За словами наставника Синьо-Золотих Левів, претензій до футболістів немає. Усі ставляться до роботи належним чином. Навіть Павло Худзік, який перший збір у Криму провів не най краще, зараз тренується з подвоєною енергією.

За індивідуальною програмою займається тільки Любомир Гальчук через незначне ушкодження, решта футболістів тренуються в основній групі.

Спочатку у тренерського штабу були плани провести ще один спаринг-поєдинок у суботу, у якому можна було б використати гравців, які перебувають під основою, однак потім, зважаючи на фізичні навантаження, від цієї ідеї вирішили відмовитися.

Через два дні львів’яни візьмуть участь у турнірі «Arcadia Belek Cup». За словами Альґімантаса Любінскаса, він налаштовує своїх підопічних на перемогу у цьому товариському турнірі. Стартова гра змагань – проти румунської команди «Отопені» (понеділок, 8-го лютого, 15:00, стадіон «Аркадія»).

А у п’ятницю, 5-го лютого, у футболістів випав вільніший день. Після ранкового тренування вони вирушили на екскурсію у місто Анталія (делегація «Львова» розташована у курортному містечку Белек, що входить до провінції Анталія), гравці команди трохи відпочили, увечері вони пройшли відновлювальні процедури поплавали в басейні. А вже із суботи, 6-го лютого, знову повноцінні дворазові тренування зі звичними навантаженнями та різноманітними ігровими вправами.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФК "Львiв"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com