В’ячеслав Мавров: "Турецькі збори пройшли за планом". 16-02-2010 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
16.02.2010
вторник
09:56
В’ячеслав Мавров: "Турецькі збори пройшли за планом"
Рейтинг публикации

У зв’язку з тим, що литовський тандем тренерів «Львова» – Альґімантас Любінскас і Віталіюс Станкявічюс – на кілька днів відбув на батьківщину, з командою у Львові займається В’ячеслав Мавров.

– Пане В’ячеславе, чи вдалося виконати все заплановане під час турецького збору?

– Так, виконали певну програму, зіграли чотири товариські спаринги – два програли, один звели до нічиєї, а один виграли. Зрозуміло, що на цьому етапі головне – не результат. Найважливіше – підготуватися до сезону, щоб тренер добре познайомився з командою, переконався у можливостях кожного гравця. А вже на останніх зборах наставник матиме можливість награвати остаточний склад. Збори пройшли в цілому нормально, внесла деякі корективи погода, був перенесений один матч, але ми його зіграли на день пізніше. У зв’язку з негодою зірвалося одне тренування. Але була пророблена інша робота. Все пройшло за планом, зривів тренувального процесу не відбулося.

– Під час спарингів у Туреччині львівські футболісти мало забивали. Пошук забивного нападника триває?

– Пошук нових гравців, які б могли нам допомогти, не припиняється ніколи. Так, реалізація моментів – це проблема для багатьох команд. Ясна річ, що хочеться, щоб реалізація у нас була кращою. Сподіваємося, що поліпшимо її вже на наступному турецькому зборі. Але найголовніше, щоб під час сезону у цьому плані було якомога менше проблем, тоді вже потрібно забивати голи.

– З командою на зборах були і новачки. Хто з них залишається у колективі, а з ким доведеться розпрощатися?

– Остаточний список формується якраз цими днями. Це відбувається з відома головного тренера Альґімантаса Любінскаса. І поки ця ситуація остаточно не з’ясована, конкретно сказати, хто, де, як і коли до нас приєднається, я наразі не можу.

– Як взагалі хлопці працювали під час турецьких занять?

– На зборах – як на зборах. Скажемо чесно: працюється тяжко. Тим більше, вийшла така ситуація, що два дні поспіль довелося грати у зв’язку з перенесенням матчу через погодні умови, а це, самі розумієте, непросто. Хтось мав більше ігрової практики, тому отримав більші навантаження. Інші – грали менше. Загалом же – збори пройшли на належному рівні, без якихось надзвичайних ситуацій.

– У якому режимі далі будете працювати?

– До середи включно тренуємося у спортзалі СКА. Четвер – день відпочинку. У п’ятницю вирушаємо до Києва. А там – уже в Туреччину, звідки повертаємося 6-го березня.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Офіційний сайт ФК "Львів"
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com