Володимир Шаран: "Команда передає великий привіт олександрійцям". 19-02-2010 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
19.02.2010
пятница
10:20
Володимир Шаран: "Команда передає великий привіт олександрійцям"
Рейтинг публикации

- Володимире Богдановичу, уболівальники цікавляться, як проходить збір в Туреччині?

- Збори проходять нормально, хоч спочатку було дуже важко налаштуватися на зелений газон. За кілька місяців гравці відвикли від нього, бо в Криму грали на штучному полі. Тому і перший програш «Таврії» з рахунком 0:3 свідчення цьому. Ноги, звісно, підсіли, але через кілька днів ввійшли в необхідну фізичну форму. «Шиннику» програли тільки по причині важкого поля, що не дало змоги задіяти тактичні схеми. Далі, призвичаївшись до газону, пішла серія перемог над болгарами (1:0, 1:0 - «Чавдар» (перша ліга) та 4:0 – «Пірін» (вища ліга)). Цими матчами тренерський штаб задоволений. Остання перемога над командою вищої ліги Болгарії по бажанню та самовіддачі була за олександрійцями. Хлопцям вдавало ся створити безліч гострих гольових моментів з яких чотири були реалізовані. За рахунок невиразної гри в обороні болгари програли, хоча і в них був момент, коли вони могли забити гол. При хороших передачах низом і верхом, які розрізали захисні редути болгар, Р.Локтіонов і забив три м’ячі, працюючи на випередження. Хоча мав забити всі п’ять. Взагалі, болгари дуже грубо грають в захисті: б’ють по ногам в будь-якій позиції. З цієї причини Р.Зейналов отримав травму. Ми гадали, що серйозну, та слава Богу, все обійшлось. Зраз він працює за індивідуальною програмою відновлення. Перед цим отримав травму і В.Прокопченко. Сім днів не грав. Сьогодні вже вийшов на 40 хв. у матчі з «Чавдаром». Головне - зберегти фізичні кондиції гравців.

- Як проходять тренування? На що приділяється особлива увага?

- Тренування досить насичені. Проходять двічі, а той тричі на день. Багато уваги приділяємо нападу і обороні. Цей принцип спрацьовує. Більше працюємо з м’ячем, опановуємо нові тактичні комбінації, відпрацьовуємо стандарти. Особлива увага до фізичних відновлювальних вправ. Фізичний та психологічний стан гравців готовий на 70%. Гадаю, що команда до другого кола буде готова на всі сто відсотків.

- Який настрій в команді?

- Хлопці дуже відповідально ставляться до тренувань, переживають за результат кожного матчу, намагаючись, щоб він був на нашу користь. З великим бажанням стараються на кожному тренуванні показати свої найкращі здібності, бо дуже прагнуть грати за «Олександрію», що вони вважають для себе великою честю. Нам з президентом клубу Миколою Миколайовичем Лавренком, після зборів, доведеться вирішити долю кількох гравців, які сьогодні ще не мають контрактів: з ким підпишемо, а кого відпустимо.

- Чи умови сприяють повноцінному тренувальному збору?

- Умови прекрасні для того, щоб збір проходив на найвищому рівні. До послуг гравців басейн, лазня, тренажерні зали, Інтернет. У вечірній час хлопці всі в мене в полі зору, бо сидять у холі за комп’ютерами: спілкуються, переписуються з рідними, друзями. Насичені тренування, контрольні матчі дещо психологічно та фізично виснажили гравців, тому був виділений вихідний день, якого ми поїхали до Анталії. Погуляли містом, на дворі плюс 24. Хлопці відпочили тілом і душею. А ввечері на тренування.

- З ким ще ПФК «Олександрія» поміряється силами?

- 20 лютого поїдемо до м. Бєлік (півторагодинний переїзд, - авт. ), де зіграємо з командою «Амкар» (Перм, Росія). 23 – з командою вищої ліги Польші чи Білорусі. Краще було б зіграти з білорусами, бо іноземні команди грають дуже грубо, можуть травмувати. Зі «своїми» легше на полі. Вони розуміють, що це контрольні матчі. 24-го повертаємося до Олександрії. Третій збір відбудеться в Криму, який буде означено після того, коли остаточно буде встановлено дату старту весняно-літнього циклу 19- ї першості серед команд першої ліги.

- Щоб Ви передали чисельній когорті уболівальників ПФК «Олександрія»?

- Команда передає великий привіт олександрійцям. Будемо старатися показати в усіх матчах першості максимальний результат. Цього вимагає поставлене завдання керівництвом клубу та футбольне життя.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: pfcalexandria.com.ua
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com