"Львів" вирушив в Анталію. 20-02-2010 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
20.02.2010
суббота
10:48
"Львів" вирушив в  Анталію
Рейтинг публикации

Вночі з п’ятниці на суботу делегація Футбольного клубу «Львів» вирушила на завершальний перед початком офіційних матчів тренувальний збір до турецької Анталії.

Склад «Львова» на завершальному тренувальному зборі в турецькій Анталії:

Воротарі: Мар’ян МАРУЩАК, Юрій ШЕВЧУК, Антон СИТНІКОВ

Захисники: Іван БІЛИЙ, Петро КОВАЛЬЧУК, Данило ЛАЗАР, Андрій МОСТОВИЙ, Віталій РОМАНЮК, Любомир ГАЛЬЧУК, Ігор ІЛЬКІВ, Олег ЛЕОНІДОВ

Півзахисники: Владислав ЛУПАШКО, Дмитро ЗОЗУЛЯ, Григорій БАРАНЕЦЬ, Борис БАРАНЕЦЬ, Роман МАЧУЛЕНКО, Віталій ГРИЦАЙ, Віталій МАКАР, Назар ТРОХИМЧУК

Нападники: Олександр МАНДЗЮК, Михайло КОЗАК, Вадим ПАНАС, Олег ШЕПТИЦЬКИЙ, Павло ХУДЗІК, Михайло СІКОРСЬКИЙ, Олег БАБИЧ

До Туреччини вилітає велика група футболістів «Львова-2», які готуватимуться до сезону разом з основними футболістами. Крім того, у складі львівської команди будуть новачки Олег ШЕПТИЦЬКИЙ (екс-«Нафтовик», Охтирка), Петро КОВАЛЬЧУК (екс-«Кривбас»), Антон СИТНІКОВ та Роман МАЧУЛЕНКО (обидва – екс-«Верес», Рівне)

Через травми турецькі тренування пропустять воротар Андрій РАДЬ, півзахисники Євген ЧЕПУРНЕНКО та Андрій ДАНЬКІВ. На трансфер виставлений Валерій ФЕДОРЧУК, який тренується зі «Львовом-2». Тренери команди відмовилися від послуг Романа СТЕПАНОВА, який перебував на перегляді, та Віталія РОЗГОНА.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Офіційний сайт ФК "Львів"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com