До ФК "Львів" у Анталії приєднається Володимир Танчик. 20-02-2010 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
20.02.2010
суббота
14:56
До ФК "Львів" у Анталії приєднається Володимир Танчик
Рейтинг публикации

Володимир Танчик не брав участь у попередніх тренуваннях через травму, яку заліковував майже два місяці. Тепер він спробує тренуватися у загальній групі під час навчально-тренувального збору в турецькій Анталії.

«Через відомі проблеми в півзахисті будемо награвати нові схеми та тактичні поєднання, – розповів головний тренер «Львова» Альґімантас Любінскас. – Зараз основна увага приділятиметься налагодженню колективних дій, доведенню їх практично до автоматизму. Тобто командна гра виходитиме на перший план. Це наш завершальний збір, тому ми повинні підтягнути всі ланки і награти ті комбінації, які використовуватимемо вже в офіційних матчах».

В Туреччину львівська делегація повернулася до звичної для себе Анталії. От тільки сам стиль і методика тренувань цього разу зміниться, адже особливих фізичних навантажень уже не заплановано. Головне – командна підготовка та ігрова практика, яка повинна вийти на максимально можливий рівень на теперішній момент.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Офіційний сайт ФК "Львів"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com