Підготовка до сезону - приклад Олександрії (фоторепортаж). 01-03-2010 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
01.03.2010
понедельник
13:44
Підготовка до сезону - приклад Олександрії (фоторепортаж)
Рейтинг публикации

Незважаючи на те, що свій перший домашній матч за календарем ПФК "Олександрія" проведе тільки 24 березня, підготовка до футбольних баталій на КСК "Ніка" йде повним ходом.

За словами президента ПФК "Олександрія" Миколи Лавренка, сніг з футбольного поля протягом всього лютого доводилося убирати "вручну", без залучення важкої техніки, в іншому випадку був ризик пошкодження м'якого газону. Але, незважаючи на досить важке завдання (висота снігового покрову на деяких ділянках поля досягала 1 м), співробітники ПФК "Олександрія" та спеціально залучені робітники добре впоралися із наслідками нинішньої зими.

ПФЛ звертається до всіх клубів з проханням взяти приклад з таких клубів, як ПФК "Олександрія", "Кримтеплиця" Молодіжне, "Волинь" Луцьк та зробити все необхідне для приведення стадіонів, на яких будуть проходити матчі першостей першої-другої ліг, у відповідність регламентним нормам.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ПФЛ
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com