Юрій Кіндзерскьий: "Все тільки починається". 04-03-2010 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
04.03.2010
четверг
18:37
Юрій Кіндзерскьий: "Все тільки починається"
Рейтинг публикации

Після завершення Конференції ПФЛ Юрій Кіндзерський прокоментував свою поразку на виборах президента Професіональної футбольної ліги.

- Після виборів у вас не залишилось якоїсь образи?

- Я не можу бути ображеним. Через що? Тому що не виграв вибори? Більшість все ж таки обрала своє майбутнє. Тож все добре. Я постараюся максимально і далі приділяти увагу футболу. Ми не здаємося, ми будемо вносити свої пропозиції в Регламент, в Статут і в наш футбол. Нічого не закінчилось. Все тільки починається.

- Як вважаєте, чому більшість була на боці Мілетія Бальчоса? В нього була краща програма?

- Сьогодні не програми виграють поки що. Поки що виграють напевно якісь коаліційні домовленості. Тут напевно ми не допрацювали.

- Як ви вважаєте, Мілетій Бальчос опинився на своєму місці?

- Час покаже. В нього достатньо досвіду. Але лише час покаже чи вдасться йому виправити ситуацію і реалізувати задумане. В програмі написано дуже багато цікавих речей. Головне їх втілити в життя, а не зайняти посаду.

- В його програмі був пункт, який ви не підтримуєте?

- Я не читав його програму так як розумію, що не може сьогодні одна людина написати програму. Якби вибори повернулися на користь тих людей, які підтримували мене, я б в першу чергу на сайті відкрив сторінку, де б свої думки міг висловити кожен бажаючий. І втілював в першу чергу те прогресивне, що бачив там. Також старався нав’язати свої думки стосовно того, що не може бути конфронтації, не може бути незрозумілостей. Нажаль Статут дозволяє робити такі речі, які ніхто з нас робити не хотів, якщо б це стосувалося кожного з нас.

- Завершилася історія з трансфером Федорчука. Яку суму ви отримали від «Дніпра»?

- Мова йде про 4 мільйони 800 тисяч гривень. «Дніпро» добросовісно виконав свої зобов’язання по контракту. І ми протягам двох тижнів будемо опрацьовувати в які дитячі будинки Львівщини направити ці кошти.

- З яким настроєм футбольний клуб «Львів» підходить до другої частини сезону?

- Ми в дуже хорошому морально-психологічному стані. Він набагато кращий, ніж після здобуття путівки до першої ліги.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: В`ячеслав Лашук, UA-Футбол
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com