Первая лига
Первая лига

Первая лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Володимир Шаран: “Я вірю в команду, вірю у вболівальника і в президента”


Володимир Шаран: “Я вірю в команду, вірю у вболівальника і в президента”


Довга перерва в міжсезонні серед команд Професіональної футбольної ліги, яка була пов’язана з осіннім карантином, викликала неабиякий інтерес серед палких прихильників ПФК «Олександрія, коли їм стало відомо про традиційну зустріч, яка була визначена 12 березня. Ще задовго до початку зустрічі ( 18.00.) уболівальники почали сходитися до музичної школи. Інформаційно-аналітичний центр клубу презентував нові афіші, які за дизайном, художнім смаком і розмірами будуть добрими вказівниками уболівальникам щодо дати та часу домашніх футбольних матчів. Тут же уболівальники висловили свої побажання, щоб такі афіші обов’язково виставлялися в усіх мікрорайонах Олександрії.

Увазі присутніх були представлені до реалізації абонементи, кольоровий календ арик на друге коло першості та другий номер клубної газети ПФК «Олександрія». Приємно відзначити, що більшість уболівальників ще до зустрічі мали нагоду придбати газету в торгових мережах міста та ознайомитися з її змістом. Також було роздано анкети про визначення символічної збірної найкращих гравців за 20 років існування футбольного клубу. У залі уболівальників чекав відеопролог за участю ПФК «Олександрія» - найцікавіші моменти футбольних миттєвостей 2009 року.

Футбольне життя завжди знаходиться в перманентному стані – видозмінюється. Те, що сьогодні було головним і визначальним з ряду об’єктивних та суб’єктивних причин, відходить. Здається, що і президенту клубу Миколі Миколайовичу Лавренку не до вподоби часті зміни тренерів та гравців. Та цього уникнути, на превеликий жаль, неможливо, бо життя постійно диктує свої умови. Головною ж причиною є – невдоволеність уболівальника результатами виступів команди. Тому і шукають тренери такий підбір ансамблю футболістів, щоб було якнайменше фальші – програшів. І не дивно, що ряд гравців, які ще кілька місяців тому захищали честь клубу, вже сьогодні відсутні в команді. Гадаю, що той хто приходить до команди, щоб зберегти свої ноги – довго в ній не затримується. Їх місце займають інші, хто в підготовчий період, пройшовши збори-відбір, став членом професіоналів.

Дізнатися про завдання клубу на друге коло, новий склад команди, побачити обличчя дебютантів і приводить щорічно сотні уболівальників на традиційні зустрічі з керівництвом клубу, тренерами та гравцями. За відсутності президента М.Лавренка вагома толіка запитань прийшлася на адресу головного тренера Володимира Шарана. Спершу увазі присутніх були представлений склад команди: А.Запорожан, О.Казанюк, П.Куций, Р.Локтіонов, Д.Пономар, Ю.Паньків, Є.Шупік, О.Нікітін, І.Чередніченко, Р.Зейналов, Д.Маринчук, Є.Колесник, М.Кременчуцький, Д.Рудик. дебютанти: Андрій Гаврюшов (колишній гравець «Металург» ( Д), «Зоря»,захисник), Олег Мозговий – нападник («Хапоєль», Ізраїль), Олександр Кочура – півзахисник атакуючого плану ( «Зірка»), Павло Ксьонз – нападник ( «Динамо-2», «Закарпаття»), Валерій Іващенко – нападник , Ігор Мельник - півзахисник ( «Кримтеплиця»), Роман Чумак - голкіпер ( «Кремінь»), Кирило Сидоренко – нападник, Ярослав Сухоцький – вихованець львівського футболу, Богдан Боровський – нападник ( «Аметист», Олександрія), Олександр Сафонов – півзахисник, («Аметист», Олександрія), Артем Полярус – ( «Аметист», Олександрія), Андрій Савчук – нападник ( вихованець маріупольського футболу). На жаль, на 6 місяців вибув з команди Віталій Прокопченко - отримав важку травму ноги , а також протягом місяця на полі ми не побачимо капітана команди Павла Куцого, який заліковує травму ноги. Обов’язки капітана команди тимчасово покладені на Олександра Казанюка .

- Це той оптимальний склад, який пройшов за місяць два збори. Будемо надіятися і вірити, що гравці не підведуть. Результатами зборів тренерський штаб залишився задоволеним – виконано майже всі завдання, які відпрацьовувалися. Президент клубу М.М.Лавренко створив прекрасні умови для зборів. Завдяки йому вирішено питання з тими ланками, які найбільше турбували : напад, оборона і воротар. Гадаю, що запрошені до клубу новачки оцінять намагання керівництва клубу, щоб з перших турів показати комбінаційний, атакуючий і результативний футбол, - підкреслив В.Шаран.

- Далі тренер детально проаналізував результати двох останніх зборів, зауваживши, що головним для нього було ліквідувати прогалини в обороні під час виконання стандартних положень, коли команда пропускала голи. У кількох матчах таке трапилося, зокрема, з «Шинником», але після пропущеного голу, в перерві, отримавши відповідні настанови, наша команда не тільки відігрувалась, але в кінцевому результаті перемагала. З появою тренера воротарів їх якість буде зростати від матчу до матчу.

- Один із найвідоміших уболівальників, колишній гравець «Шахтаря» Віктор Абутков, добре знаючи команду, а також гру Морозова, запитав у тренера:

- Чому президент клубу М.М.Лавренко не підписав контракт з Олександром Морозовим?

- Старанність, симпатії до цього гравця в мене є, але коли для гравця головне фінансова сторона, а не футбол, то зрозумілі дії президента клубу. До того ж він не вписався в ансамбль команди.

М.Ф.Бездольний , уболівальник з 30-річним стажем:

- Чи не здається Вам,що в команду прийшли ті гравці, які нікому не потрібні?

- Перші матчі повинні стати екзаменом не тільки для тренерів,а в першу чергу , для самих гравців – на що вони здатні. Бути впевненим на всі сто відсотків, що команда здатна вирішити найвищі завдання я не можу дати таку стверджувальну відповідь, але стоячого футболу не буде. Не будуть наші 11-ть гравців стояти в глухій обороні в матчах проти «Волині» та «Нафтовика». Ми чекаємо допомоги від новачків команди.

- Яке завдання поставив на друге коло М.М.Лавренко?

- А давайте зараз разом у цій залі поставимо конкретне завдання на друге коло, тобто, яке зайняти місце в турнірній таблиці?( іронія В.Шарана, - авт.). У розмові з Миколою Миколайовичем місяць тому назад, коли я прийняв команду, мені було поставлено завдання показати гарний, добротний, комбінаційний, атакуючий і результативний футбол. За цей час вдалося зробити багато. Зрозуміло, що все буде залежати від психології кожного гравця на полі. Не «дрогнут» - значить буде бажаний результат. Ми будемо виходити на кожен матч за перемогою. Хотілося, щоб команда була в трійці.

- Назвіть найбільш вразливі ланки, що турбують тренерів перед матчем з «Волинню»?

- Фланги турбують. Якщо лівий фланг у нас закриє А.Гаврюшов, то правий – за відсутності А.Запорожана, який через перебір карток, пропускає цей матч, у мене викликає занепокоєння. Його місце займе О.Кочура. Великі надії покладаю на Іващенка, Зейналова, Локтіонова, на їх атакуючі здібності і старання. Гадаю, що і голкіпер Чумак складе конкуренцію. Без проблем не буває команди.

- Яку співпрацю В.Шаран бачить з «Аметистом»?

- Я зустрічався з керівництвом та тренерами-педагогами «Аметисту». Був приємно вражений тою кропіткою, професійною роботою, яку проводять тренери по вихованню перспективних футболістів. На базі «Аметиста» можна створити добротну, якісну футбольну академію. Я дуже вболіваю і з великою симпатією відношусь до молодих футболістів. Не випадково, що сьогодні в команді перебувають кілька гравців «Аметисту». Це перспективні футболісти за якими велике майбутнє. Зі свого боку буду переглядати матчі за участю «Аметиста», щоб потім відбирати перспективних місцевих виконавців.

- Чи буде вестися селекційна робота і надалі?

- Так, звичайно, будемо переглядати вільних агентів.

- Чи пройшов акліматизацію В.Шаран до олександрійського побуту?

- Я неначе перебуваю в другій домівці. Адже свого часу два роки мені довелося грати за «Поліграфтехніку». Я добре знаю всю адміністрацію клубу. Мені надзвичайно легко тут.

- Щоб Ви побажали уболівальникам, гравцям напередодні старту першості?

- Гравцям – командної гармонії в грі, результативності, бійцівських якостей переможця, позбутися думки - грати внічию, не опускати рук. Уболівальникам - терпіння, розуміння і поваги до футболістів. Я вірю в гравців, вірю в вболівальників і президента.

Не обійшло стороною і майбутня вартість квитка. Ще минулого року майже всі команди Першої ліги підняли його в середньому до 15 грн. Віднині ціна квитка на «Ніку» буде 10 грн - для дорослих , 5 – для дітей віком до 10 років, учасники ВВв, інваліди першої та другої груп – безкоштовно. Адміністрація клубу приклала максимум зусиль, щоб 24 березня у звітному матчі з «Феніксом - Ілілічовцем» уболівальник відчував себе на трибунах комфортно.

Підійшла до закінчення зустріч. Присутні бажали В.Шарану та команді успіхів у двох виїзних матчах: «Ми будемо тримати кулаки за вас!»


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (4)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
maximalist (кировоград)
народ дайте ссылку на нормальный календарь первой лиги. на 24 марта уже заказали автобус
Ответить
0
0
Вперёд ПФК (Александрия)
Карпати (Львів) 15.03.10 20:33 трое детей по 5 грн-это 15 гривен.Плюс допустим ты и твоя жена-это ещё + 20 гривен.Итого 35 гривен и хорошее настроение.Где ты взял 45?
Ответить
0
0
Карпати (Львів)
Не обійшло стороною і майбутня вартість квитка. Ще минулого року майже всі команди Першої ліги підняли його в середньому до 15 грн. Віднині ціна квитка на «Ніку» буде 10 грн - для дорослих , 5 – для дітей віком до 10 років, учасники ВВв, інваліди першої та другої груп – безкоштовно. Адміністрація клубу приклала максимум зусиль, щоб 24 березня у звітному матчі з «Феніксом - Ілілічовцем» уболівальник відчував себе на трибунах комфортно. _________________________________________________ А якщо в мене (наприклад) три дитини (3, 5, і 6 років), то що, на футбол не ходити, чи платити за всіх 45 грн? Я розумію, якщо б діти працювали... А так, мені крім того що годувати їх, ще треба купляти їм білет. Чому інвалідам безплатно...? Тому що вони не працездатні. Так само як і діти.
Ответить
0
0
MILANELLO32 (Александрия)
как никогда хорошее пополнение Иващенко, Кочура, Гаврюшов очень перспективные игроки)))
Ответить
0
0


Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...