Перша ліга. Прикарпаття - Кримтеплиця 0:1. На область чи в Прем’єр-лігу? ᐉ UA-Футбол
Первая лига Украины

Володимир Горощак
03.04.2010
16:48
Перша ліга. "Прикарпаття" - "Кримтеплиця" 0:1. На область чи в Прем’єр-лігу?

"Прикарпаття" - "Кримтеплиця" 0:1

Гол: Кучеренко 16

«Прикарпаття»: Локатир, Мельничук, Гаврилишин (Маландевич, 83), В.Барчук, Деркач (Маковійчук, 66), Боришкевич, Бушман (Іванишин, 24), Бут, Ревуцький, Микуляк (Романчук, 75), Мельник (Коржук, 67).

«Кримтеплиця»: Бандура, Візавер, Канюк, Щедраков, Антонюк, Абляметов, Боргун, Кучеренко (Єрмак, 73), Зубко (Сгінухін, 69), Трухін (Печьонкін, 89), Свинцицький.

Попередження: В. Барчук, 46 – Візавер, 35, Боргун, 43, Єрмак, 81, Трухін, 85.

Гості з сонячного півострова повезли додому три очки, хоч вони й далися їм непросто. Нервових миттєвостей наприкінці зустрічі «тепличники» могли уникнути, якби краще розпорядилися своїми голевими моментами до перерви. Але... З кількох спроб найвдалішою вийшла перша. На 16-й хвилині Трухін з лівого флангу навісив на дальню стійку, звідки Свинцицький скинув м’яч під удар Кучеренку, а той з розвороту розстріляв ворота прикарпатців.

Свинцицький, який свого часу виступав в Івано-Франківську (як і четверо інших його партнерів – Візавер, Канюк, Боргун і Кучеренко), у перші 45 хвилин ще двічі виводив на ударну позицію Кучеренка. Спершу Сергій не зумів як слід пробити, а згодом з 18-ти метрів запустив «снаряд» поруч із стійкою. Господарі здебільшого відповідали дальніми пострілами у виконанні Боришкевича.

У стартові хвилини другого тайму на ударних позиціях почергово опинялися «тепличники» Візавер і Абляметов, однак Локатир впорався з їхніми випадами. А потім ініціативу дещо несподівано (зважаючи на те, як розвивалася гра досі) перехопили господарі. Сигналом до активних прикарпатців став епізод на 55-й хвилині, коли Ревуцький обікрав центральних оборонців «Кримтеплиці». М’яч відскочив до Мельника: за те, що «плямистий» зрештою не потрапив до сітки воріт гості мають дякуати своєму голкіперу, який швидко зорієнтувався у ситуації. Десять хвилин по тому після чергового дальнього пострілу Боришкевича вже й Бандура був безсилим, але м’яч, влучивши у стійку, повернувся в поле.

На 75-й хвилині гості забили вдруге, але взяття воріт відмінили через офсайд у Кучеренка і Трухіна (останній переправив м’яча у сітку). А коли секундна стрілка пішла на останній оберт вболівальників насмішили молоді Печьонкін і Сгінухін, котрі один за одним не використали слушної нагоди, щоб подвоїти рахунок.

Олександр Севидов (головний тренер «Кримтеплиці»): «З аутсайдерами іноді важче грати ніж з лідерами. Ми налаштовувалися на важкий матч. Так воно й сталося. Гра була доволі рівною. Ми – забили, суперник – ні. Якби в другому таймі м’яч залетів у наші ворота, напевно, довелося б думати про те, як зберегти нічию. Добре, що все склалося вдало. У нас були певні кадрові проблеми, однак на фоні втрат суперника, вони виглядали смішно («Прикарпаття» вийшло на гру без трьох дискваліфікованих футболістів. – прим. авт.). Після гри я подякував своїм хлопцям, насамперед, за самовіддачу... Наскільки ми амбітні? Не настільки, як ті клуби, що рвуться в еліту. Якщо замкнемо чільну п’ятірку, буде дуже добе».

Сергій Пташник (головний тренер «Прикарпаття»): «Нам потрібно чіплятися за будь-який шанс. Сьогодні епізодами ми грали досить непогано. Однак уникнути поразки не зуміли. «Кримтеплиця», як і наш попередній суперник – «Сталь», команда хорошого рівня».

Анатолій Ревуцький (президент «Прикарпаття»): «Після минулого домашнього поєдинку я говорив, що можливо залишу свій пост після 1 квітня. Я мав розмову з міським головою Віктором Анушкевичусом і наразі ситуація складається так, що ми по черзі рятуємо клуб. Питання щодо мого подальшого перебування на посаді є відкритим. Принаймні, до зустрічі з новим головою ОДА Михайлом Вишиванюком. Під час його попереднього губернаторства «Прикарпаття» грало у вищій лізі, тож Михайлові Васильовичу не потрібно пояснювати соціальну значимість футболу для регіону. Гадаю, після цієї зустрічі й стане зрозуміло, куди йти клубу. З Ревуцьким і Пташником (тренер сидів поруч. – прим. авт.) чи без нас. Поки ж плануємо посилити команду двома кваліфікрваними гравцями – у лінію атаки і захист.

Зазначу, варіантів майбутнього розвитку івано-франківського футболу є кілька. Можливо, вже з наступного сезону тут буде грати клуб Прем’єр-ліги. Відкрию секрет, київський «Арсенал», як варіант домашньої арени на матч із «Ворсклою» розглядав наш стадіон. На заваді стало те, що «Рух» не сертифікований для матчів еліти...»