Любинскас покинул ФК Львов ᐉ UA-Футбол
Первая лига Украины
Исполняющим обязанности коуча "горожан" назначен Виктор Ряшко
19.04.2010
понедельник
14:29
Любинскас покинул ФК "Львов"
Рейтинг публикации
Исполняющим обязанности коуча "горожан" назначен Виктор Ряшко

После домашнего поражения от "Александрии" (1:2), на тренерском мостике ФК "Львов" произошли изменения. Альгимантас Любинскас больше не наставник "горожан".

Причина смены тренерского состава очевидна – неудачные игры «Львова» в весенней стадии чемпионата. После игры с «Александрией», руководство клуба так и не получило ответа на вопрос: «Почему нет результата?». Любинскас и «Львов» разошлись по обоюдному согласию. Исполняющим обязанности коуча «горожан» назначен Виктор Ряшко, известный по работе в ужгородском «Закарпатье» и тернопольской «Ниве».

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Турнир
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (80)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
moderator
myroslav (Львів) 20.04.10 13:26 Bandera69 (Львів) 20.04.10 15:32 Заблокированы
Ответить
0
0
norb (Львів)
slfc (Львів) 20.04.10 21:59 я писав не зовсім про то :) я кажу про те, шо про стосунки із з Димом і з Кіндзером у Юрчишина мають свою історію. і тому ніколи не можна знати, хто куди вернеться і коли. от і все.
Ответить
0
0
Пеплофф (Севастополь)
"Почему нет результата?" Интересно, 2-е место не результат? Бедный новый тренер, жаль человека... В такой аут встрять... Соперники под боком, Севас чуть оторвался, А вить две игры с нами у них впереди. Мож Киндзерский спецом клуб хоронит???
Ответить
0
0
slfc (Львів)
norb (Львів) 20.04.10 18:50 І що ти толкового написав? Про Дима писати лишній раз не треба... Ну і був він у Львові тренером, вивів пацанів у ПЛ...А потім як команда сипанулася попер його Кіндер з приставкою (я думаю Юрчишин не готовий до задач поставлених перед командою). Всі прекрасно у Львові знають що саме Юрчишин зробив команду. Чисто по людськи не було мяко кажучи не чесно. Кіндер покупався в славі Юрчишина 1 рік, роздавав інтервю журналюгам який він стратег і далекоглядний чувак, а тепер не знає що робити зі своїм дітищем
Ответить
0
0
Конфуцій (Львів)
darmoid (Drogobych) 20.04.10 01:02 Думаю, Шаран і буде новим гол. тренером
Ответить
0
0
norb (Львів)
Після того як п. Кіндер повівся з Юрчишином наврядче він повернеться. Хіба б зглупив slfc (Львів) 20.04.10 18:22 я собі пригадав історію того, як Димінський (не) поміг Юрчишину з важкою травмою, а Суркіс допоміг. і як він про це казав нещодавно в інтерв'ю, що це в минулому. потігло в футбол, в Карпати. але тут він - спорт д-тор, а в Львові був ким - тренером.. видно ж, шо він тренувати любить, тому хз, чи він шось буде згадувати..
Ответить
0
0
slfc (Львів)
2 Bandera69 (Львів) 20.04.10 15:31 Не тіш себе :) Юрчишин проглядав гравця Олександрії на матчі в Добромилі. Після того як п. Кіндер повівся з Юрчишином наврядче він повернеться. Хіба б зглупив
Ответить
0
0
gips (Lviv)
Р.Григорчук - хороша кандитатура для ФК Львів, але Запоріжжя не віддасть
Ответить
0
0
Bandera69 (Львів)
Коновальця не треба було звільняти... Зараз всі питання б давно б відпали. Гарантія ФК Львів перший б був. А то кожна зміна тренера, котрий команду під себе налаштовує на користь гравцям не йде. Тепер знову наву тактику зубрити будуть, хто має куда бігти та кого крити... За Ковальця команда єдиним цілим була, а за Яворського розвалюватись почала, а інші продовжили. Будем бачити що дальше буде. До речі я на футболі в Добромилі Юрчишина бачив, може неспроста? Може легенда львівського футболу знову буде львівську цілину піднімати?
Ответить
0
0
Andriyahin-aleks (Севастополь)
Мурман (Севастополь) 3-ий день в Хорватии, сайт открывается, новости почитал
Ответить
0
0
Мурман (Севастополь)
Старпом Земляк попробуй пожалуйста выйти на сайт ПФК Севаса,что то не пойму почему 2-й день у меня он не открывается?
Ответить
0
0
Mexses (Львов)
Я балдею тільки 1 гру програли зразу зміна тренера!я ще такого не бачив
Ответить
0
0
darmoid (Drogobych)
Конфуцій (Львів) може ти ще спрогнозуєш хто новим тренером буде? В тебе класно виходить =)
Ответить
0
0
Djibouti (Djibouti)
Конфуцій (Львів) 19.04.10 22:07 harvester (Львів) 19.04.10 21:38 ой фух посмеялся жжоте
Ответить
0
0
Конфуцій (Львів)
harvester (Львів) 19.04.10 21:38 Ага, навіть почав переживати - бо час підпирав :)
Ответить
0
0
Yura2301 (Lviv)
Конфуцій (Львів) 19.04.10 21:21 :)ха ха, пів року:)... Якщо серйозно - не подобається ні Дим, ні Кіндер, але добре хоч такі є... Хай краще вкладають бабло в футбол а не в соту тачку(чи бабу)...
Ответить
0
0
harvester (Львів)
Конфуцій (Львів) 19.04.10 21:21: Ти півроку тримав в закладках цю сторінку :D
Ответить
0
0
harvester (Львів)
Конфуцій (Львів) 19.04.10 21:21: Як в воду дивився :)
Ответить
0
0
Конфуцій (Львів)
Грозного, Заварова, Максимова... Ви при свідомості? Може Моуріньйо??? Команда саме 1 ліги, не вище. Класний Кіндер президент? Комплектація і все решта на рівні? Стадіон на Стрийській, єврокубки, призери УПЛ і т.д. Масу часу, грошей і вміння треба, щоб команду створити, а не балаболити. А те, що Любінскас піде за пів-року, я точно напрогнозував. Ось доказ: http://www.ua-football.com/ukrainian/first/4b2a353...
Ответить
0
0
Старпом (Севастополь)
Мурман (Севастополь) 19.04.10 20:01 Надо Львовича нашего ховать , шоб пепел не побил его :)
Ответить
0
0
harvester (Львів)
Дебілізм! Одна поразка і міняти тренера, так ніякий тренер не буде працювати! В шоці.
Ответить
0
0
Мурман (Севастополь)
Что то последнее время на Украине что то промсходит с презедентами клубов=Рабинович,Ярославский,Киндзерский.Может на них извержение вулкана повлияло?
Ответить
0
0
Green_Lion (Львів)
мда. я думав Кіндзерський розумніший за Димінського....
Ответить
0
0
darmoid (Drogobych)
погані справи =( так тренерами розмінюватись для команди не добре
Ответить
0
0
Старпом (Севастополь)
Djibouti (Djibouti) 19.04.10 18:49 Смех смехом , а что будет решено 21-го по нашей игре с ними , архважный вопрос.Если по рыгламенту ,то новый коуч им вроде ужо не нужон будет :).
Ответить
0
0
eugen1968 (Львів)
consul_ (Lviv) 19.04.10 15:23 Вітаю, так сконтактуюся з тобою
Ответить
0
0
Djibouti (Djibouti)
Старпом (Севастополь) Демьяненко - то как по мне лучше вообще без тренера, хотя для смеха можна и Буряка или Михайличенко
Ответить
0
0
Бульдожек (Киев)
Arktur (Киев) Волобуев прямым текстом говорил недавно на прес корф что в премьер в этом году они не потянут!
Ответить
0
0
Arktur (Киев)
Демьяненко ? :) Старпом (Севастополь) ------------------- Демьяненко меньше чем за 30 штук долларов в месяц работать не будет. Киндзерский столько не потянет.
Ответить
0
0
Arktur (Киев)
Киндзерский в этом году в УПЛ выходить не будет, играть негде. Будет новый стадион к ЕВРО, тогда выйдут. А в этом году выйдут скорее всего Севас и вернется Сталь с Волобуевым.
Ответить
0
0
Старпом (Севастополь)
"Та до фіга зараз вільних хороших тренерів" криміналіст (Львів) 19.04.10 17:52 Список в студию! Разговоры про Заварова,Грозного ( хи-хи два раза),Блохина и иже с ними не катят - это несерьезно. Из тех , кто захочет взять на себя ответственность выполнения задачи выхода в ПЛ , список как-то не получается ,его просто нет.Кто-то из молодых ? Демьяненко ? :)
Ответить
0
0
криміналіст (Львів)
Та до фіга зараз вільних хороших тренерів, але якщо Кіндзерський реально не займеться командою та її підсиленням, то без різниці кого запрошувати. Зараз в команді реально не вистарчає опорника, нападників і це тільки для 1 ліги, а в ПЛ треба мінімум пів складу нового
Ответить
0
0
Pаrmalat86 (Львiв)
Максимова б... О цей б не тiльки вивiв команду в ПЛ, а й результат показав хороший в ПЛ...
Ответить
0
0
zloy xoxol (Чернигофф)
Заварова тренером )))!! самая большая потеря уход Ковальца...а с лабусом и игра стала какая-то эсссстонссскааая.... вот и результат))
Ответить
0
0
lucifer (L\\\'viv)
головне щоб в ПЛ вийшли а там всім наваляють
Ответить
0
0
faust7 (Львів)
Грозного на посаду тренера! Найкращий варіант. Давай Кіндер не жми бабала і запороси Грозного.
Ответить
0
0
lucifer (L\\\'viv)
вот і добре що звільнили цього старого пердуна при ньому гра команди була ніяка, тепер хоч шанси на вихід в ПЛ збільшаться
Ответить
0
0
ZILI (Тернопіль)
rufa (Тернопіль)Ряшко- ніякий. І це ряшко ніякий???? Насмішив. А хто Тернопіль в першу лігу вивів, не Ряшко часом. При Ковалі бабла в два рази було більше (як і його зарплата) але він чомусь не зміг зробити того що зробив Ряшко. А в першій лізі ще перед початком змагань понятно було де ми будемо з таким фінансуванням.
Ответить
0
0
norb (Львів)
або Кіндзерський зупиниться на якомусь одному наставнику на певний довгий термін і справді отримає результат, або отак і буде з непоганим складом (якщо той склад ше таке буде терпіти) полетить по лігах.
Ответить
0
0
toliasyk (Львів)
Погані справи ((( Треба було Яворського не звільняти , при ньому команда краще грала. А тепер якщо Кіндзерський хоче вивести ФК Львів у ПЛ то треба Заварова або Грозного брати!
Ответить
0
0
kasparov (Lvov)
Chto za marazm???
Ответить
0
0
вперёд ПФК (Александрия)
Неужели у ФК Львов так всё плохо? По-моему хорошая команда,боевая.Ну в двух матчах не было результата (Прикарпаття,ПФКА),в других же было нормально!Зачем увольнять тренера?Даже у грандов футбола бывают спады.Тупо. А Покору лучше в ПФКА летом.Мы его дааавно ждём)
Ответить
0
0
Saturn (Киев)
Не пошло
Ответить
0
0
WW-88 (Львів)
Дайте Пива (Олександрыя) )))
Ответить
0
0
Дайте Пива (Олександрыя)
Цікаво, хто ж вийде до ПЛ в цьому році!! Шось вся так впираються ногами шо аж страшно!!
Ответить
0
0
rufa (Тернопіль)
Ряшко- ніякий.В Тернополі хоча й не було достатнього бабла,але і гри зовсім ніякої.Розвалив команду повністю-дивіться де зараз Нива.
Ответить
0
0
WW-88 (Львів)
Eugeen (Львов) так виходило: біжий-бий, а не біжи-бий-забивай...
Ответить
0
0
Eugeen (Львов)
WW-88 (Львів) А Кабанову роботу дали на время. На хлеб возможность заработать
Ответить
0
0
криміналіст (Львів)
Це вже не смішно!? Які можуть бути результати? Втратити 3-х гравців (Федорчук, Кіцута, Жданов) і взагалі не підсилитись, грати без нападників рівня хоча б 1 ліги. Я взагалі дивуюсь як команда при такому відношенні керівництва ще за щось бореться. По складу це середняк 1 ліги. Тут не проблема в тренерах, а вкерівництві, яке або не має грошей на нормальних гравців, або хоче на халяву без вкладання коштів пробитись в ПЛ
Ответить
0
0
Eugeen (Львов)
WW-88 (Львів) 19.04.10 15:39 Яворський в команду нічого нового (окрім Кабанова) не приніс, а тип гри був: біжи-бий забивай и выигравай, что и нужно было доказать
Ответить
0
0
WW-88 (Львів)
Eugeen (Львов) Яворський в команду нічого нового (окрім Кабанова) не приніс, а тип гри був: біжи-бий
Ответить
0
0
Пиво (Львів)
Скоро вже тренери боятимуться сюди йти -- одна поразка і нах). Як про мене, то нехай командою керує прибиральниця тьотя Глаша, лиш би в вишку повернулись. Хочу кожного тижня футбол у Львові!
Ответить
0
0
Иван2010 (Запорожье)
Это уже не смешно. Лысый продолжает свои чёрные игры с нашим футболом!!!
Ответить
0
0
OM (Lviv)
fc lviv - vyshku khochu derbi abo na kraynyak - volyn
Ответить
0
0
consul_ (Lviv)
eugen1968 (Львів)привіт! Лист мій прочитав?
Ответить
0
0
Consul_ (Lviv)
А чи не забагато тренерів за один сезон? Може справа зовсім не в тренері? Щодо Ряшка, то на мою думку, не потягне
Ответить
0
0
eugen1968 (Львів)
Дивно, малозрозуміло, лихоманить команду. Шанси на ПЛ дуже примарні.Треба стабілізувати команду. Чи зможе це Ряшко? Дуже сумніваюсь
Ответить
0
0
Бульдожек (Киев)
Пока Покора Роман Михалыч дома то ХАПАЙТЕ, не прогадаете, а то опять начнете кого угодно брать!
Ответить
0
0
Eugeen (Львов)
ФКЛ Львов последнее время сам себе трудности создавал. Пропускал первый гол, в предедущих матчах, потом начинал отыгрываться. Потом наверное начали себе усложнять задание пропустили два гола, не вышло отыграться. Кто виноват, что не попадали по воротам - тренер ?!. Баблос наверное Любинкас получал больше чем предедущие тренера. Надо было Яворского оставить, думаю всё было б хорошо.
Ответить
0
0
WW-88 (Львів)
Про Ковальця - я також не розумію чого його звільнили...
Ответить
0
0
WW-88 (Львів)
При Ковалці була!
Ответить
0
0
WW-88 (Львів)
Шептицький інколи не погано грає... А так виходить: нема Мандзюка - нема кому забивати??? Я вважаю звільняти тренера - тупо...
Ответить
0
0
Pаrmalat86 (Львiв)
WW-88 (Львів) 19.04.10 14:49 При Ковальцi нормальна гра була...
Ответить
0
0
Mehmet Aurelio (Луганск)
WW-88 (Львів) 19.04.10 14:49 _______________ При Ковальці була!
Ответить
0
0
Pаrmalat86 (Львiв)
WW-88 (Львів) 19.04.10 14:49 Танчика чого на замiнi тримав, а нiякого Козака i Шептицького випустив
Ответить
0
0
Gorodockiy (Львів)
Тут і Гвардіола нічого б недомігся,скоріш завсе проблема тут зовсім не в тренері,якшо поставлена реальна задача керівництвом потрібні і реальні виконавці,а експерементувати з друголіговими гравцями,або всяким непотрібом можна і в другій команді. Але всеж таки вірю що все буде ОК!!!
Ответить
0
0
вперёд ПФК (Александрия)
sanyock (Чернигов) 19.04.10 14:49 Может Заваров и возглавит Львов,Грозный ещё без работы
Ответить
0
0
diaigor (Львів)
Я пропоную фк взяти Грозного!
Ответить
0
0
WW-88 (Львів)
Pаrmalat86 (Львiв) а що? він мав би сам вийти на поле і забивати олександрії? зі стількох моментів ні разу не забити... в цьому тренер винен?? А прикому гра була? при яворському? при беньо?
Ответить
0
0
sanyock (Чернигов)
Нет на Киндзерского своего Заварова, разок бы неустойку выплатил - шашкой бы не махал! Чапаев!
Ответить
0
0
вперёд ПФК (Александрия)
Ми не винуваті,шо так трапилось...
Ответить
0
0
moderator
vitlay (Lviv) 19.04.10 14:33 Jose Mourinho88 (Lviv) 19.04.10 14:35 Заблокированы. --- В случае возникновения каких-либо вопросов по поводу блокировки, обращаться на модераторскую почту (адрес - в разделе "О проекте")
Ответить
0
0
Mehmet Aurelio (Луганск)
Тільки Львів - Тільки Карпати... Jose Mourinho88 (Lviv) 19.04.10 14:35 _________________ Так Львів чи Карпати? :)))))))
Ответить
0
0
Mehmet Aurelio (Луганск)
vitlay (Lviv) 19.04.10 14:33 ______________ Это кстати не исключено... Скорее всего Киндзерский диктует слишком много условий, однако возможности для их реального исполнения у тренеров где-то не совпадают с амбициями Киндзерского. Пусть он сначала разберется в себе, чего же он реально хочет, создаст для этого условия и только потом ставит задачи перед тренерами
Ответить
0
0
Pаrmalat86 (Львiв)
Тільки Львів - Тільки Карпати... Jose Mourinho88 (Lviv) 19.04.10 14:35 Тільки Львів - Тільки не Карпати... ----- А тренера добре що погнав, гри при ньому не було...
Ответить
0
0
Jose Mourinho88 (Lviv)
Обісрався ФеКал остаточно))))))))))))))) Тільки Львів - Тільки Карпати...
Ответить
0
0
Mehmet Aurelio (Луганск)
Ковалец, Беньо, Яворский, Любинскас, и это только за 1 сезон! Кто же следующий? :))))))
Ответить
0
0
МАГ (Дн-вск)
Странно, Львов в шаге от вышки и при этом увольняет тренера... Чё-то тут не так.
Ответить
0
0
solovey (Ахтырка,Украина)
Я могу сказать только одно-если даже ФК выйдет в ПЛ,надолго там не задержется.Киндзерский,наверное,слабоват как президент клуба.Он будет после каждого поражение убирать тренеров?
Ответить
0
0
vitlay (Lviv)
ФЕКАЛ все лихоманить...можливо проблема не в Любінскасі, не в Ковальці і Юрчишині, а в Кіндзерському??
Ответить
0
0
 

© UA-Футбол 2002-2019.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]