Олександр Деріберін очолив кіровоградську Зірку ᐉ UA-Футбол
Первая лига Украины
03.07.2010
суббота
11:58
Олександр Деріберін очолив кіровоградську "Зірку"
Рейтинг публикации

1 липня 2010 року Олександр Деріберін очолив кіровоградську команду «Зірка».

Допомагати Олександру Павловичу Деріберіну буде ЗТУ, перший тренер голкіпера збірної України Андрія П’ятова, Бондар Вадим Анатолійович. Також в ФК «Зірка» змінився її директор. Віднині цю посаду посів Андрій Олександрович Антонов.

Деріберін Олександр Павлович – народився 25 лютого 1967 року в місті Майкоп Краснодарського Краю (Росія). В минулому грав на позиції воротаря. Захищав кольори наступних клубів: «Дружба» (Майкоп), «Спартак» (Анапа), «Хімік» (Бєлореченськ) та «Спартак» (Нальчик). Тренерську кар’єру Олександр Павлович розпочинав в Республіканському Вищому Училищі Фізичної Культури (м. Київ). Там він працював протягом 17 років, виховавши учнів 1981-го та 1985 років народження. В подальшому тренерська кар’єра Олександра Деріберіна склалася таким чином: тренер ФК «Мострангаз» (Москва, російська друга ліга) (2002-2003 роки), тренер збірної КНЕУ (2003-2004), тренер воротарів вінницької «Ниви» (2004-2005), тренер юнацької збірної України 1989 року народження (2004-2006), головний тренер ФК «Нафком» (2005-2007), тренер юнацької збірної України 1993 року народження (2008-2010).

Вадим Анатолійович Бондар зазначив, що із задоволенням прийняв пропозицію Миколи Леонідовича Онула допомагати Олександру Павловичу. Вадим Анатолійович ще один рік буде суміщати посаду тренера «Зірки» та виховання своєї групи майбутніх футболістів (1994 р.н.) до їх випуску.

Директор ФК «Зірка» Андрій Олександрович Антонов, в свою чергу зазначив, що одержав пропозицію обійняти посаду директора клубу, від якої не зміг відмовитися. нагадаємо, що нещодавно він очолив футбольну ДЮСШ «Зірка-Спартак», що була відкрита 29 травня при футбольному клубі у співпраці з ФСР «Спартак». «Футбольна школа і футбольний клуб є одне ціле, тому суміщення цих посад мене не лякає», - запевнив він.

Під час прес-конференції головний тренер футбольного клубу Олександр Павлович Деріберін поділився своїми думками щодо підготовки команди до наступного сезону.

О. Деріберін: З початку підготовчого етапу вже переглянув чимало футболістів, серед яких і місцеві вихованці. Поки що зупинив свою увагу на двох кіровоградських вихованцях. Далі будемо запрошувати ще. Я хочу, щоб в команді грало побільше місцевих гравців. Зі складу гравців, які захищали кольори кіровоградської «Зірки» в минулому сезоні, наразі залишилося 10 футболістів. Є ще час визначатися, хто нам підходить. Як амбіціозна людина, я ставлю перед собою задачу досягнення максимального результату».

З ким плануєте зіграти контрольні матчі?

О. Деріберін: 29 червня ми зіграли з дніпропетровським «Дніпром». 2 липня вдома о 13.00 зіграємо з молодіжним складом криворізького «Кривбаса», 5 липня на виїзді з комсомольською командою «Гірник-Спорт», а 10-го вдома з криворізьким «Гірником».

Який стиль футболу сповідуєте?

О. Деріберін: Хочу, щоб команда демонструвала атакуючий комбінаційний футбол, а на полі все буде залежати від гравців. Я їм весь час говорю, що футбол вам має приносити задоволення. Це важливо і чудово виконувати роботу, яка приносить задоволення та отримувати за це гроші.

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФК "Зирка" Кировоград
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (2)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Pentagon66 (Лондон)
И тишина...
Ответить
0
0
kaktus350 (СУМЫ)
удачи Кировограду!
Ответить
0
0
 

© UA-Футбол 2002-2019.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]