Завдання для ФК "Закарпаття" - вихід до Прем’єр-ліги. 12-01-2011 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
12.01.2011
среда
09:27
Завдання для ФК "Закарпаття" - вихід до Прем’єр-ліги
Рейтинг публикации

ФК «Закарпаття» - команда, яка завжди ставить перед собою високі цілі. Зокрема, пріоритетним завданням на сьогодні - це вихід до Прем’єр-ліги.

Тому недостовірні публікації на інтернет-сайтах, щодо припинення фінансування "Закарпаття" керівництво клуба вважає не чим іншим, як спробу очорнити єдину професійну команду у краї. Подбіні статті, в яких йдеться про те, що клуб не буде фінансуватися – відверта брехня і нісенітниця, спрямована на дискредитацію ФК "Закарпаття". Жодного звернення до прес-служби клубу щодо надання подібної інформації не було. А аргументація на одному з сайтів щодо підтвердження новини у так званій технічній службі клубу не відповідає дійсності.

Представників усіх ЗМІ просимо перевіряти і уточнювати будь-яку інформацію, яка торкається життя клубу у інформаційному відділіі ФК "Закарпаття"

Нагадаємо, що команда розпочинає підготовку 20 січня в обласному центрі. Стандартно, упродовж перших трьох днів гравці пройдуть медогляд, та легкі тренування з поступовим збільшенням навантаження.

Вже 25 січня підопічні Ігоря Гамули зіграють перший контрольний спаринг з срібним призером чемпіонату закарпатської області ФК «Середнє».

4 лютого спаринг партнером ужгородців стане ФК «Поляна» (бронзовий призер обласного чемпіонату), а через два дні головна команда краю зіграє з збірною області. Склад останньої складатимуть гравці віковий ценз, який обмежений до 24 років.

Наступні етапи підготовки команди розділені на три цикли і пройдуть в Угорщині, Туреччині та Криму. Наразі ведуть перемовини щодо спаринг-партнерів на цих зборах.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний відділ ФК «Закарпаття»
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]