Юрій Кіндзерський: "Лічимо гроші". 13-01-2011 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
13.01.2011
четверг
15:56
Юрій Кіндзерський: "Лічимо гроші"
Рейтинг публикации

Після того, як головний тренер ФК «Львів» сказав, що президент прояснить ситуацію щодо майбутнього клубу після зборів, ми одразу після їх закінчення зв'язалися з Юрієм Кіндзерським.

— Юрію Івановичу, наскільки відомо «УФ», щойно мали закінчитися загальні збори ФК «Львів». Проясніть, будь ласка, ситуацію щодо фінансових труднощів клубу та яким ми його побачимо надалі?

— Гарний у вас журналістський нюх, що й казати! Справді, у нас лише щойно закінчилося зібрання (розмова відбулася близько третьої години вчорашнього дня. — Авт.). Прояснити ситуацію... Розумієте, сиділи ось щойно, думали, рахували гроші, враховували всі свої можливості, роздумували, як бути далі, адже перед командою стояли і мають стояти якісь завдання. Більше інформації раніше понеділка я вам дати не можу, тому що не все ще так прозоро та зрозуміло.

— Але питання щодо існування клубу критично не стоїть?

— (Задумавшись. — Прим. авт.) Знаєте, у світі нині безліч катаклізмів і трагедій, християни взагалі чекають на кінець світу, а ви кажете про те, чи стоїть критично наше питання. Воно є критичним завжди і в існуванні всього! Нині у нас поки що все більш-менш нормально, команда розпочинає перший тренувальний збір, але що буде далі — дочекайтеся, нехай поживе інтрига. Єдине, що можу додати: у світі все, на жаль, впирається в гроші. Вони є не завжди.

Від автора: за інформацією «УФ», очільник львівського клубу звертався по фінансову допомогу до одного всім відомого мільярдера, проте той захотів у разі пожертв на утримання клубу водночас і заволодіти ним як таким. У підсумку консенсусу не сталося...

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Анатолій Волков, газета "Український футбол"
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]