Контрольний поєдинок. "Зірка" (Кіровоград) - "Олімпік" (Кіровоград) 1:0. 16-01-2011 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
16.01.2011
14:58
Контрольний поєдинок. "Зірка" (Кіровоград) - "Олімпік" (Кіровоград) 1:0

Гравцям обох команд сьогодні було складно показати свою майстерність на засніженому футбольному полі. З перших хвилин матчу гравці «Зірки» заволоділи ініціативою, що дозволило створити кілька небезпечних ситуацій біля воріт суперника, але Андрій Порошин та потенційний новобранець команди не скористалися своїми шансами відкрити рахунок в матчі. В середині тайму подачу Олега Давидова зі штрафного замикав головою Порошин – голкіпер «Олімпіка» зіграв надійно. «Олімпік» теж старався атакувати, мав кілька напівмоментів. За три хвилини до завершення першої половини матчу з передачі Андрія Порошина Олександр Кочура ударом в нижній правий кут воріт «Олімпіка» забив, як виявилося в подальшому, єдиний м’яч в цій зустрічі.

В другому таймі гра вирівнялася і боротьба в основному точилася в середині футбольного поля. «Олімпік» за десять хвилин до закінчення матчу мав стовідсотковий шанс зрівняти рахунок, але при польоті м’яча на перешкоді у двох метрах від воріт «Зірки» став гравець «Олімпіка», який в кумедній ситуації зіграв «проти своїх». Підопічні Анатолія Бузніка розіграли кілька чудових комбінацій: в одному випадку Андрій Смалько та новачок не поцілили у ворота, в інших епізодах суперник ціною порушення правил зупиняв атаки. Один зі штрафних у виконанні Олега Давидова змусив продемонструвати свою реакцію голкіпера суперника. Тож в підсумку завдяки голу Олександра Кочури «Зірка» святкувала перемогу. Сьогодні ввечері «Зірка» проведе другий контрольний матч.