Мілетій Бальчос: "Пропоную провести аудиторську перевірку фінансової діяльності ПФЛ і ФФУ". 20-01-2011 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
20.01.2011
четверг
10:32
Мілетій Бальчос: "Пропоную провести аудиторську перевірку фінансової діяльності ПФЛ і ФФУ"
Рейтинг публикации

«Мені імпонує позиція Віталія Данілова, котрий висловив готовність у будь-який момент поставити на розгляд Загальних зборів питання про довіру до себе як президента Прем’єр-ліги. Це свідчить про відкритість футбольного менеджера, про його небажання ховатися за пунктами регламенту», - заявив президент Професіональної футбольної ліги Мілетій Бальчос, додавши, що теж готовий підняти питання про довіру керівникові ПФЛ, якщо якийсь із клубів порушить цю проблему.

«Вважаю, що нині слід поставити питання ширше. Я готовий ініціювати і перевірку фінансової діяльності ПФЛ: вочевидь, правильно, якщо футбольна громадськість буде чітко проінформована стосовно витрат, пов’язаних з діяльністю ПФЛ, - сказав Мілетій Бальчос. – «Водночас щиро очікую, що моєму прикладові та прикладові пана Данілова послідує і президент ФФУ Григорій Суркіс, адже щодо його персони накопичилося найбільше питань – і щодо довіри, і щодо витрачання фінансових ресурсів».

Президент ПФЛ нагадав, що 38 з 49 колективних членів ФФУ вимагають скликання позачергового конгресу Федерації футболу, аби розглянути питання про довіру/недовіру Суркісові, а Григорій Михайлович усіма правдами та неправдами намагається не допустити чесної розмови між суб’єктами Федерації.

«Водночас виникають серйозні побоювання щодо доцільності, а то й узагалі законності використання фінансових ресурсів. Дозволю собі нагадати, що левова частка коштів, витрачених на проведення змагань та утримання адміністрації ФФУ, відраховуються футбольними клубами. Три чверті надходжень від клубів до ПФЛ спрямовуються на заходи, що проводить ФФУ - сказав Мілетій Бальчос. - При цьому органи управління та президент ПФЛ неодноразово зверталися до президента ФФУ Суркіса Г. М. з проханням, наприклад, надати звіт стосовно використання 12 млн. грн., переказаних Федерації професіональними клубами за рахунок платежів солідарності УЄФА на будівництво навчально-тренувальної бази в с. Гореничі. З невідомих причин відповіді не отримано».

Президент ПФЛ запропонував провести незалежну аудиторську перевірку фінансової діяльності ПФЛ. «Також вважаю за доцільне, аби керівництво ФФУ ініціювало проведення незалежної аудиторської перевірки фінансової діяльності Федерації футболу України за 2010 рік. У тому числі – стосовно використання в 2001-2004 роках коштів у сумі 12 млн. грн. на будівництво навчально-тренувальної бази в с. Гореничі, - резюмував Мілетій Бальчос, додавши, - «сподіваюся, що спортивної честі Григорію Михайловичу вистачить і на організацію чесної і відвертої розмови про довіру».

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ПФЛ
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]