Кубок Макарова. ФК "Львів" - "Колос" 2:1. 23-01-2011 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
23.01.2011
09:21
Кубок Макарова. ФК "Львів" - "Колос" 2:1

«Львів» - «Колос» Музичі, київська обл. 2-1 (1-0)

Голи: Яворський, 20 (з пенальті), Чепурненко, 55 - ? 90

На перший тайм городяни вийшли в такому складі: у воротах – Ситников, оборонці – Анеліков, Дадак, Шеховцов, півзахисники – Орєхов, Приходько, Яворський, Голодарьов, Бабак, Матвіїв, форвард – Маїк.

У першій сорокап’ятихвилинці Львівські Леви володіли беззаперечною перевагою, тому дозволяли собі награвати різноманітні комбінації, подовгу розігрувати м’яча, грати через воротаря, таким чином витягуючи суперника на себе. На 20-й хвилині зустрічі захисники «Колосу» відверто сфолили на нападнику городян Маїку, як наслідок, суддя зустрічі відразу вказав на 11-ти метрову позначку. До м’яча підійшов Яворський та на силу пробив у лівий від себе кут воріт, воротах музичівського клубу вгадав напрям польоту круглого, проте, не дотягнувся до нього, 1-0. Решту ігрового часу в першому таймі львів’яни пробивали з різних позицій, але більше вразити ворота суперника не вдавалось.

На заключну половину зустрічі «Львів» вийшов у такому складі: голкіпер – Мусієнко, захисники – Жук, Лазар, Білий, Мостовий, півоборонці – Чепурненко, Мачуленко, Танчик, Даньків, Ханас, нападник – Сікорський.

Вже на початку другого тайму відзначився Євгеній Чепурненко влучним та потужним ударом, 2-0. У такому, атакуючому динамічному темпі пройшов і другий тайм. Галичани дивом не забивали свої чергові голи, натомість вдалось відзначитись гравцям «Колосу» на останній хвилині зустрічі. Отож, остаточний рахунок у матчі 2-1 і «Львів» проходить у півфінал Меморіалу Макарова, де зустрінеться з білоцерківським «Арсеналом». Попередньо, матч повинен відбутись у понеділок 24-го січня о 15:00 в манежі зі штучним покриттям у Чапаївці.