Відкритий лист ФК "Закарпаття" до ПФЛ. 26-01-2011 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
26.01.2011
среда
09:47
Відкритий лист ФК "Закарпаття" до ПФЛ
Рейтинг публикации

На останньому засіданні Центральної Ради Професійної футбольної ліги (28 грудня 2010 р.) учасники даного зібрання постановили - звернутися до Виконкому ФФУ з пропозицією скасувати дію пунктів 6, 7 статті 29 «Регламенту Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів ПФЛ сезону 2010-2011 років».

Щоб було зрозуміло про що йде мова, то коротко пункт 6, 7 статті 29 Регламенту ПФЛ стосується обов’язкової участі у офіційних матчах першості мінімум одного футболіста-громадянина України 1991 р. н. і молодше для команд першої ліги та гравця 1992 р.н. і молодше для команд другої ліги. Дія цих пунктів повинна набути чинності з весняної частини першості України з футболу серед команд першої та другої ліг сезону 2010-2011 років. Але вищевказаною постановою ЦР ПФЛ з незрозумілих причин чомусь хоче загальмувати виконання цих пунктів.

Після цього, напрошується питання – в чиїх же інтересах працює ПФЛ, чи дана футбольна інстанція справді зацікавлена в розвитку вітчизняного футболу?.

ФК “Закарпаття” виступає проти такої позиції Центральної Ради ПФЛ, адже наша команда, як і більшість інших клубів першої та другої ліг, вела підготовку з урахуванням цих пунктів й тренерський штаб вималював орієнтовний склад команд з залученням молодих гравців відповідного віку. Тому вносити якісь зміни до регламенту у середині чемпіонату – недопустимо і недоцільно. Окрім того, перед тим як подавати це питання на розгляд Центральної Ради, дирекція ПФЛ мала б заслухати з цього приводу думку усіх клубів, а не лише тих, які представлені у ЦР.

Керівництво ФК «Закарпаття» закликає ПФЛ не піддаватися бажанням окремих клубів і робити поспішні кроки, які завдадуть нашому футболу великої шкоди. Потрібно чітко дотримуватися всіх норм і правил затвердженого «Регламенту».

З повагою,

Генеральний
директор
Шіц І.Т.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний відділ ФК «Закарпаття»
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]