Вадим Заяць: "Чернівецький клуб продажем основних гравців не займається". 26-01-2011 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
26.01.2011
среда
10:19
Вадим Заяць: "Чернівецький клуб продажем основних гравців не займається"
Рейтинг публикации

Зараз кілька футболістів основного складу чернівецької «Буковини» перебувають на оглядинах у інших командах. Зокрема, в ужгородське «Закарпаття» поїхав Євген Сантрапинських, а Сергій Басов – у ПФК «Олександрія». Деякі футбольні «знавці» вже дійшли висновку, що наша команда розпочала розпродаж своїх основних футболістів. У такій ситуації ми вирішили отримати коментар від головного тренера «Буковини» Вадима Зайця.

Наставник чернівецької команди зазначив: «Останнім часом доводиться чути, що ми хочемо продати гравців у інші клуби. Одразу кажу: чернівецький клуб продажем основних гравців не займається. Днями до ужгородського «Закарпаття» поїхав Євген Сантрапинських. Невже дехто міг подумати, що ми спеціально виходили на представників ужгородського клубу та пропонували придбати цього гравця ?!

Напередодні сезону – 2010/2011 наш колектив зробив все можливе та неможливе для того, щоби Євген одягнув футболку «Буковини». Переговори щодо його запрошення в Чернівці тривали два місяці. Врешті – решт, нам вдалося отримати у своє розпорядження футболіста, який одразу забронював за собою місце в основному складі «Буковини» та забив кілька м’ячів. Коли Євген давав згоду на виступ у «Буковині», то ми досягли джентльменської угоди: якщо взимку у нього будуть пристойні пропозиції від інших колективів, наш клуб надасть Сантрапинських змогу спробувати свої сили у них. На жаль, ФСК «Буковина» поки що не може запропонувати тих умов, які є у тому ж «Закарпатті».

20 січня Євген Сантрапинських разом із «Буковиною» розпочав підготовку до весняної частини першості України. Я дуже хотів і хочу того, щоби цей футболіст продовжував виступати в чернівецькій команді. Однак, Євген підійшов до мене та попросив відпустити його в «Закарпаття». Уявіть мою реакцію на рішення гравця ! У Сантрапинських відбулася також розмова з президентом «Буковини» Василем Орлецьким. Ми вирішили надати Євгенові шанс проявити себе в ужгородському клубові. Хоча він дуже потрібен «Буковині». І все ж, ми врахували бажання футболіста. Наголошую: бажання футболіста, а не клубу.

У «Буковині» кріпосного права немає. Якщо футболіст бачить себе в іншій команді, то втримувати його не варто. Щобільше, у «Закарпаття» гравці мають набагато кращі умови, аніж у чернівецькій команді. Це ще м’яко кажучи. В ужгородському «Закарпатті» футболісти отримають не удвічі більше. В Ужгороді один гравець може заробити так, як наш увесь основний склад. Зрозуміло, що у Євгена виникло бажання отримувати за свою роботу більш ніж пристойні кошти. У сучасному футболі часто – густо на перший план виходить фінансове питання.

Наш клуб не ставить мету будь - що заробити на трансферному ринку. Хіба я не хочу того, щоби у моїй команді залишилися той же Євген Сантрапинських чи Сергій Басов ?!. Переконаний, що наші вболівальники отримали багато позитивних емоцій від дій цих футболістів . Зараз президент ФСК «Буковина» Василь Орлецький все можливе для того, щоби повернути згаданих гравців у нашу команду. А виставляти на продаж своїх найкращих футболістів ми не будемо. Щоправда, гравець повинен хотіти виступати у «Буковині» та у кожній зустрічі доводити те, що вартує футболки нашої команди».

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Прес - служба ФСК "Буковина"
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]