Кубок Кримтеплиці. "Карпати" (Львів, молодь) – "Нафтовик-Укрнафта" (Охтирка) – 1:0. 28-01-2011 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
28.01.2011
15:09

Молодіжка «Карпат», яка проводить передсезонні збори в Криму, сьогодні зіграла свій перший матч на турнірі Кубок ФК «Кримтеплиця»-2011. Суперниками підопічних Романа Толочка і Володимира Вільчинського був представник першої ліги «Нафтовик-Укрнафта» з Охтирки. Гра закінчилася мінімальною звитягою «зелено-білих» – 1:0.

«Карпати» (Львів, молодь) – «Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка) – 1:0 (1:0). 28 січня. Молодіжне. Штучне поле СК «Спорт КТ Арена».

Арбітр: Д. Шудрик.

«Карпати»: Мисак, Ільчишин, О. Тарасенко, Васильцов, Конкольяк, Гордійчук (Білий, 71), Прошенко (Покладок, 62), Озарків (Біловус, 80), Яремчук (Костевич, 71), Загідулін (О. Толочко, 71), Фостяк (Козел, 77).

Запасні: Данкович, Подоляк, Омельченко.

Старший тренер – Роман Толочко.

«Нафтовик-Укрнафта»: Втюрін, Вітер, Коваленко, Трефиловський, Іванченко, Зайчук, Мепорія, Рябов, Мельник, Соловей, Бушман.

Запасні: Рильський, Мазний, Прокурор, Карлов.

Головний тренер – Сергій Мізін.

Гол: О. Тарасенко (18).

Попередження: Бушман.

Нереалізований пенальті: Вітер (85, воротар).

На тренувальний збір до Криму молодіжка «Карпат» прибула у середу по обіді. Того ж дня команда провела перше тренування на базі «Скіф» у Новопавловці. Вчора «зелено-білі» займалися двічі – зранку і ввечері. А вже сьогодні о 12:00 вони вийшли на штучне поле СК «Спорт КТ Арена». У матчі відкритті ювілейного, п’ятого за ліком, Кубку ФК «Кримтеплиця» підопічні Романа Толочка зустрілися з охтирським «Нафтовиком-Укрнафтою», який після осінньої частини чемпіонату країни у першій лізі займає 12-те місце.

Фаворитом зустрічі більшість фахівців до її початку вважала нафтовиків. Щоправда, головний тренер Сергій Мізін виставив у складі кількох потенційних новачків. Однак і карпатівська молодь вийшла на поле далеко не в оптимальному складі. З тих, хто восени грав у молодіжній першості, було лише четверо – Роман Мисак, Олег Тарасенко, Павло Гордійчук та Ігор Озарків. Решта в кращому разі мала в своєму активі по кілька виходів на заміну.

Тим не менше, наші хлопці активно розпочали гру і вже на 2-й хвилині ледь не відкрили рахунок. Хорошу позицію для результативного завершення атаки мав Олександр Яремчук, але після його пострілу з лівої м’яч пройшов повз рамку воріт. А загалом у перші хвилин двадцять гра була рівною. Десь трохи більше атакували футболісти з Охтирки. Зате галичани діяли більш гостро. Причому воротам Станіслава Втюріна головним чином наша команда загрожувала після стандартів. І якщо після потужного прямого удару зі штрафного метрів з 18-ти у виконанні Павла Гордійчука круглий пройшов над поперечкою, то згодом саме після чергового стандарту карпатівці забили, як виявилося пізніше, переможний гол. Трапилося це на 18-й хвилині після подачі кутового. Корнер виконав все той же Павло Гордійчук, а на допомогу передній лінії прийшов центральний захисник Олег Тарасенко, який у боротьбі з двома суперниками вдало зіграв на випередження і головою скерував круглого у сітку – 1:0.

Пропустивши гол, підопічні Сергія Мізіна до самого фінального свистка намагалися принаймні відновити рівновагу в рахунку. Однак карпатівці досить впевнено та грамотно оборонялися і до того ж при першій нагоді намагалися контратакувати. Зокрема по перерві хороші нагоди подвоїти перевагу своєї команди змарнували Володимир Костевич та Сергій Загідулін. Але мали можливість відігратися і суперники «зелено-білих». Так на 65-й хвилині Ілля Коваленко пробивав головою у вільний кут воріт після передачі з флангу – повз рамку. А найкращу, як то кажуть, стовідсоткову нагоду врятувати нічию «Нафтовик-Укрнафта» втратив за п’ять хвилин до фінального свистка. Скориставшись позиційною помилкою захисників, на очне побачення з Романом Мисаком втік Дмитро Вітер. На думку арбітра захисники зіграли проти нього з порушенням правил. А оскільки події розгорталися у межах карного майданчика, суддя вказав на точку. Виконувати вирок взявся сам потерпілий. А даремно…

Гравець Охтирки пробив сильно, але практично по центру воріт і Роман Мисак з ударом впорався. Тим самим він не лише став героєм зустрічі, а й зберіг для своєї команди переможний рахунок – 1:0.

Наступний свій матч у Кубку ФК «Кримтеплиця»-2011 наша молодіжка зіграє через тиждень, 4-го лютого, проти ФК «Мир» з Горностаївки. А упродовж цього часу команда працюватиме у режимі дворазових тренувань на базі «Скіф» у Новопавлівці. До речі, повернувшись сьогодні після матчу на базу, підопічні Романа Толочка і Володимира Вільчинського пообідали, трохи перепочили і провели вечірнє тренування. Підготовка до весняних матчів молодіжної першості триває…

Післяматчевий коментар Романа Толочка:

– Перед грою я сказав своїм гравцям, щоб вони грали спокійно і не боялися припускатися помилок – вони були, є і будуть. Також порадив не зациклюватися на тому, що суперником є команда першої ліги, в якій більшість гравців має досвід гри у досить серйозному дорослому футболі. Якщо аналізувати гру загалом, то звичайно, задоволеним я залишився далеко не на всі сто відсотків. Навіть в обороні, незважаючи на те, що ми не пропустили жодного м’яча, помилок вистачало. Мали вони головним чином позиційний характер. Та воно й не дивно, це ж перша гра після зимової перерви. Також не можна забувати, що ігри ми проводимо на фоні навантажень. А втома, як відомо, негативно впливає на концентрацію уваги, втрата якої й призводить до помилок. Але в цілому я грою задоволений. Хлопці виявили бажання перемогти, всі 90 хвилин самовіддано боролися. Задоволений я і результатом. Так, у цих іграх він не стоїть на першому місці, але виграш, тим більше у такого серйозного суперника, повинен додати нашим молодим хлопцям впевненості у своїх можливостях та віри в себе.