Контрольний матч. "Закарпаття" - "Напредак" (Сербія) 2:1. 15-02-2011 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
15.02.2011
вторник
09:20
Контрольний матч. "Закарпаття" - "Напредак" (Сербія) 2:1
Рейтинг публикации

Першим суперником ужгородців замість анонсованої «Бреди» з Нідерландів став значно скромніший першоліговий сербський «Напредак» з м. Крушевац (команда посідає восьме місце серед 18 колективів у першій лізі Сербії).

За словами віце-президента «Закарпаття» Олега Мукомела, перший тайм проходив за рівної боротьби. Наші хлопці після ранкового тренування на піску досить довго звикали до поля. Як наслідок, перша половина гри завершилася мінімальною результативною перемогою сербів. Вже в другому таймі закарпатці зуміли знайти свою гру і добитися позитивного для себе результату. На 55-й хвилині голом відмітився Бойко, а на 75-й переможну крапку у матчі поставив Невуче. Отож, 2:1 на користь "Закарпаття"

Перший тайм ужгородці зіграли таким складом: Бабенко (к/к) – Лень, Малигін, Шендрік, Комарницький – Райчевіч, Нудний, Артюх, Штурко – Давидов, Целих.

На другий тайм Ігор Гамула випустив на поле команду в іншому складі: Надь (к/к) – Хауші, Бойко, Оліфер, Колеснік – Микуляк, Малиш, Лисицин, Нойок – Невуче, Бобаль.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний відділ ФК «Закарпаття»
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com