Володимир Шаран підвів підсумки роботи "Олександрії" на турецькому зборі. 18-02-2011 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
18.02.2011
пятница
10:37
Володимир Шаран підвів підсумки роботи "Олександрії" на турецькому зборі
Рейтинг публикации

У середу для футболістів ПФК «Олександрія» завершився другий навчально-тренувальний збір. Гравці перебувають в короткочасній відпустці, а головний тренер Володимир Богданович Шаран, тільки ступивши з трапу літака в Борисполі, поділився своїми враженнями від другого навчально-тренувального збору з представниками інформаційно-аналітичного центру ПФК «Олександрія», та підвів підсумки роботи в рамках підготовки до весняно-літньої частини 20-ї першості.

- Володимире Богдановичу, що було поставлено тренерським корпусом в основу другого навчально-тренувального збору?

- Футбол – це щоденна кропітка праця. Головним завданням другого турецького збору було напрацювання швидкісних якостей, як кожного виконавця так і команди в цілому. Індивідуально було відпрацьовано всі ланки: захист, середня лінія та лінія атаки. Для закріплення потрібних вмінь та навичок були сплановані контрольні матчі-спаринги. Ще на першому зборі ми домовились про такі матчі, щоб у другому зборі напрацьовувати про вище сказане.

Одним із визначальних чинників, що дав можливість якісно провести ці збори, було створення відмінних умов проведення навчально-тренувального збору для активної, ефективної, та головне - позитивної роботи футболістів. Чудові поля, тренажерні зали, погодні умови зіграли свою роль у контрольних матчах. Ми дуже вдячні президенту клубу М.М.Лавренку, який щоденно телефонував, турбуючись умовами перебування.

- Володимире Богдановичу, чи задоволений тренерський корпус результатом контрольних матчів?

- Як і планувалось попередньо було заплановано провести 5 контрольних матчів з досить сильними командами, котрі сповідують різні види футболу. Ґадаю, що ці поєдинки стали добрим мірилом якості підготовки гравців до весняної частини першості. У першому матчі гра з командою «Славія» (Софія, Болгарія, вища ліга) закінчилась впевненою результативною перемогою з рахунком 4:1 на нашу користь. У другій грі нашим суперником був футбольний клуб «Лудогорец», представник першої ліги болгарського футболу. На жаль, цю гру ми програли з рахунком 2:3 тільки тому, що була зроблена помилка в захисті. Цікава гра відбулася з «Єнісеєм», котрий вийшов до першої ліги. Швидкісна, технічна команда. Тим приємніше, що перемогли з хорошим рахунком 2:0. Четвертим суперником «Олександрії» був «Гурнік» з м. Забже (Польща), команда, яка було багаторазовим чемпіоном Польщі. У першому таймі було створено 3-4 моменти, але, на жаль, не змогли їх реалізувати. І останній матч ми зіграли з представником Прем`єр-ліги з Росії – «Амкар» (Перм). Збалансована в усіх ланках команда з відповідним атлетизмом. Гра була цікавою, бойовою. На останній хвилині матчу Т.Кабанов поставив гарну крапку, підсумувавши весь наш другий збір - забив переможний гол. Думаю, що всі, хто слідкував за нашими іграми, залишився задоволений.

- Як проявили себе новобранці команди?

- Спочатку йшов процес адаптації - притирання, але по ходу занять з кожним днем дебютанти почали розумітися на полі. Результати матчів говорять самі за себе. Новачки були активними учасниками всіх контрольних матчів. А це все завдяки тому, що в клубі існує хороший мікроклімат взаємостосунків. На сьогоднішній день усі вони залишаються в команді. Ми відмовились тільки від послуг О.Кучука, хоча він і забив два м’ячі.

- Чи завершується на цьому пошук нових виконавців?

- Ні в якому разі! Безперечно, пошук ведеться перманентно, постійно. Сьогодні ми підшукуємо молодих, перспективних футболістів, котрі повинні ефективно поповнити ряди ПФК «Олександрія».

- У двох захисників нашої команди Кирила Сидоренка та Андрія Гітченка під час збору народились сини…

- Так, це досить приємна і щаслива новина не тільки для батьків, але вона радісна і для всіх нас. Наша футбольна родина збільшилась на двох, маю надію майбутніх футболістів. Ми привітали батьків новонароджених, побажали дітям міцного здоров`я, а батькам успіхів у житті. Новоспечені батьки з подвійною самовіддачею провели цей збір.

- Кілька слів про третій тренувальний збір.

- Ми дали можливість на кілька днів футболістам відвідати свої родини, відпочити від насиченого другого збору. А вже 23 лютого ми знову відбуваємо до Анталії на третій навчально-тренувальний збір, який завершиться 5 березня. На цей період заплановано проведення трьох контрольних матчів. У першому поєдинку ми зіграємо з польським представником екстра-класу (вищої ліги) командою ГКС «Катовіце» (м. Катовіце). Два наступні суперники визначаться дещо пізніше.

Заключний навчально-тренувальний збір завершиться в Криму, в Новопавлівці, який почнеться з 9 березня. Під час останнього навчально-тренувального збору ми зіграємо ще два контрольних матчі, щоб адаптуватись до українського клімату та футбольних газонів. Після повернення з Криму відбудеться звітна зустріч керівництва ПФК «Олександрія» з вболівальниками. Ми з радістю чекаємо уболівальників, щоб поговорити про сьогодення та майбутнє клубу.

- Володимире Богдановичу, що буде покладено в основу третього навчально-тренувального збору?

- Це буде синтез психологічних, фізичних, технічних, швидкісних якостей; удосконалення та закріплення набутих на попередніх зборах вмінь та навиків.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Ю.Біланюк, І.Мельник, ІАЦ ПФК «Олександрія»
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com