Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
20.02.2011
воскресенье
11:10
Юрій Кіндзерський: "У середу ми приймаємо рішення"
Рейтинг публикации

-Ми фінансуємо клуб у найнеобхідніших межах – харчування , відправлення футболістів в інші команди , частково футбольну школу , інші витрати , оренда , податки. Поступово виплачуємо зарплату. На жаль , ще не всім виплатили , але фінансове життя не зовсім зупинилося. Тим не менше , те , чого ми очікували , не відбулося . А очікували ми зливи дзвінків і похід спонсорів на підтримку футбольного клубу "Львів”. Цього не сталося. Хочу , до речі , подякувати фан-клубу "Львова”, це перші люди які відразу на другий день після мого попереднього інтерв'ю зателефонували і сказали , що готові скинутися грошима, щоб допомогти улюбленому клубу. Відверто кажучи, це був єдиний сигнал із пропозицією підтримки, що ще раз підтверджує, що фан-клуб ФК "Львів” є найсильнішим в Україні.

Чимало футболістів Львова під час зими перебувало на переглядах. Чи вдалося заробити певні кошти за рахунок їх продажу?

-Усі наші спроби закінчилися тим , що довелося відпустити футболістів вільними агентами на взаємовигідних фінансових умовах. Тому в казну Львова кошти , на жаль , не надійшли. Дуже важко зрозуміти, чи це футбол в Україні, скажу так гнилий, а точніше певний футбольний шар, який негативно працює на футбол, чи все-таки футболісти у нас були настільки слабенькі , що клуби прем’єр-ліги та провідні представники першої ліги чомусь не захотіли за них платити. Всі зголошувалися тільки на те , щоб брати безкоштовно футболістів. Тим не менше , наскільки я знаю, наші футболісти беруть непогані підйомні, причому не в маленьких сумах. Це свідчить про те, що гроші кудись ідуть, але, на жаль, не у футбольний клуб "Львів”. Але з цим боротися важко.

Є чутки про можливе об’єднання Львова з друголіговим "Моршином”….

-Об’єднання, як такого, взагалі не може бути із жодним клубом, цього не дозволяють юридичні процедури. Перемовини, які ми вели з потенційними спонсорами , на жаль , є безрезультатними. Щоправда, деякі з них ще тривають. Але я собі поставив таке завдання:"Львів”. якщо в понеділок чи у вівторок не буде жодних конкретних зрушень з боку фірм і людей, які цікавляться футболом, то я розпочну процедуру зняття футбольного клубу

А яка ситуація із тренерським штабом?

-З тренерами у нас були попередні домовленості , що ми в будь-який момент зможемо розірвати контракти або обговорити нові фінансові умови. На теперішній момент цей тренерський штаб у Щасливому працює з частиною наших футболістів, він на бойовому посту. Поки фінансові умови , які ми пропонуємо, їх не влаштовують, бо є суттєва різниця. Але відверто скажу: більше половини населення України й цього не отримує.

І все ж таки , яким є ваш прогноз стосовно подальшого розвитку цієї ситуації? Коли остаточно стане зрозуміло, яким шляхом буде йти футбольний клуб "Львів”?

-Повторю якщо до середи після зустрічі з керівництвом області, міста і переговорів з людьми, з якими тривають перемовини, не буде результату, ми приймаємо рішення. Такий клуб , як ФК "Львів” просто може зникнути з футбольної карти України.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: fclvivfanclub.at.ua
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com