Дмитро Осадчий: "Люблю пограти в більярд та боулінг". 12-03-2011 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
12.03.2011
суббота
10:16
Дмитро  Осадчий: "Люблю пограти в більярд та боулінг"
Рейтинг публикации

Після третього підготовчого етапу, що проходив в Туреччині, стало відомо ще одне прізвище новобранця команди ПФК «Олександрія». Ним став гравець лінії атаки Дмитро Осадчий, 15.08.1992 р.н. Перші кроки в футбол прийшлися на Кіровоград, звідки родом Дмитро. Першим тренером футболіста був В.Г.Дяденко до 7-го класу (ДЮСШ-2). Восьмий клас футбольної школи закінчував під керівництвом тренера Г.П. Іщенка. Після чого відправився навчатися майстерності футболу до київського РВУФК (республіканського вищого училища фізичної культури). Навчаючись в училищі, грав за команду ЦСКА, пізніше - з 2009 року був запрошений до «Динамо-2», де пройшов шлях до молодіжного (дублюючого) складу «Динамо». За клуб відіграв 18 матчів, забивши при цьому 5 м`ячів. Був членом юнацької збірної України.

У першій половині футбольного сезону 2010-2011 був в оренді в друголігівській команді ФК «Суми» з однойменного міста. За сумчан відіграв 11 матчів, утрьох – відзначився влучними ударами. З першого дня підготовки ПФК «Олександрія» до другої частини 20-ї першості з футболу перебував у складі команди, пройшовши з нею три збори в Туреччині.

- Дмитре, як тобі в ПФК» Олександрія»?

- Я родом з Кіровоградщини, яка відома не тільки своєю своєрідною та самобутньою історією, а й відомими футболістами: В.Веремеєв, А.Канчельскіс, М.Михайлов, В.Квасов, С.Назаренко, А.Пятов, Г.Коноплянко, А.Русол... У цій історії чільне місце займає футбольна історія моїх земляків з Олександрії. З дитячих років я захоплювався грою «Зірки» та «Поліграфтехніки - ПФК «Олександрія». Тому вибір був обдуманим – буду грати в футбол.

Мені посміхнулася щаслива доля – захищати честь ПФК «Олександрія». Прикладу всі свої вміння, старанність та наполегливість, щоб моя присутність на полі приносила найбільшу користь.

- Крім футболу, чим захоплюєшся у вільний час?

- Люблю пограти в більярд та боулінг. У цих іграх розвивається точність виконання ударів, що корисно і для футболу.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Іван Мельник, ІАЦ ПФК «Олександрія»
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com