Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
16.03.2011
среда
18:50
Володимир Шаран: "Люди чекають перемог"
Рейтинг публикации

По дорозі, коли наша команда поверталась з кримського бору, нам вдалось поговорити з головним тренером ПФК «Олександрія» Володимиром Богдановичем Шараном.

-Чи вдалось на завершальному етапі підготовки до другої частини першості виконати все заплановане тренерським штабом?

- Ті збори, які ми провели в Туреччині, а їх було три та два в Криму, нам фактично вдалося виконати поставлені завдання, що стояли перед командою. Я не буду повторюватись, але відмічу, що весь комплекс навчально-тренувальних вправ було виконано на сто відсотків. Були цікаві, досить повчальні спаринги, що додали нам вмінь і навичок. Після кожного збору одним із вагомих чинників для тренерського корпусу є стан здоров`я футболістів. На сьогоднішній день у нас лише Т.Кабанов травмований, але вже через кілька днів він буде тренуватися в основній групі гравців. А так, всі футболісти готові до старту, щоб на полі доказувати свою майстерність і вміння перемагати.

- Володимире Богдановичу, яке враження справили на тренерський штаб новобранці команди?

-Я вважаю, що це ті люди, яких ми хотіли бачити в своїй команді. Після насичених навчально-тренувальних зборів та контрольних матчів, вони заслуговують права грати в команді. Думаю, що футболісти це будуть доказувати безпосередньо на полі: хто в більшій мірі, хто в меншій. Когось конкретно виділяти не буду, будемо дивитися по іграм, які розпочнуться через кілька днів.

- Як вирішується питання по М.Козаку та Д.Осадчому ?

- Гадаю, що по М.Козаку питання вирішиться в найближчий час. Стосовно ж Д.Осадчого, то він не має права грати за нашу команду, бо це його третій перехід. Буквально годину тому нам стало відомо з ПФЛ про це. Він грав за молодіжний склад «Динамо», потім – ФК «Суми». Дуже жаль, він повернеться до Сум. Ми будемо уважно відслідковувати за його грою. Якщо все буде нормально, то влітку ми його заберемо до команди.

-Ви неодноразово підкреслювали в своїх інтерв`ю про належні умови перебування на зборах...

- Я дуже задоволений тими умовами, які були надані нам на весь період підготовки до старту другої частини ювілейної 20-ї першості. Про такі умови тільки можна мріяти більшості командам першої ліги, якщо не всім. Я постійно говорю, наголошую футболістам, пояснюючи, що дає керівництво клубу, щоб ми добре грали. Повна віддача з боку президента клубу, повинна мати таку ж сповна віддачу кожного гравця на полі під час матчу. Таких прекрасних умов , ще було в моїй практиці. Та й самі футболісти все бачили і розуміли, що для них робиться все можливе і неможливе, аби тільки мати позитивні наслідки. У них не було претензій. Тому і викладалися на тренуваннях, в контрольних матчах. Гадаю, що загальний результат підготовки принесе свої добрі плоди.

- Серед журналістів, деяких тренерів пішли розмови, що сьогодні на Прем`єр-лігу може замахнутися не три, а шість команд?

- Нам треба потрапити в прем’єр-лігу! Це головне завдання, яке було поставлено перед тренерами та футболістами на початку сезону президентом клуб М.М.Лавренком. Ми прикладемо максимум зусиль та вмінь, щоб не підвести президента та його однодумців. Ми ретельно вивчаємо наших суперників: «Чорноморець» та «Закарпаття». Хочеться , щоб цікавим була друга частина першості. А для цього нам конче потрібна масова підтримка вболівальників на трибунах. Для нас вона дуже вагома в психологічному плані. Коли глядач активно підтримує своїх гравців, то і футболісти на полі відчувають більшу відповідальність.

- Всі чекають продовження початку другої частини першості. Ваші побажання чисельній аудиторії вболівальників?

- Ми чекаємо їх 20 березня на КСК «Ніка». Для вихідного дня гра о 16 годині - це нормально. Ми хочемо доказати, що ми саме та команда, яка повинна грати, я ще раз повторюсь, в Прем’єр-лізі. Цього хочуть усі, хто дійсно любить футбол.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ПФК «Олександрія»
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com