ПФЛ написала відкритий лист президентові ФФУ. 17-03-2011 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
17.03.2011
четверг
16:59
ПФЛ написала відкритий лист президентові ФФУ
Рейтинг публикации

Президентові Федерації

футболу України

Г. М. Суркісу

Шановний Григорію Михайловичу!

Повідомляємо, що 11 березня 2011 року на засіданні Центральної Ради ПФЛ розглянуто питання про листування з ФФУ. Починаючи з вересня 2009 року ПФЛ періодично надсилає листи з проханням надавати необхідну інформацію, що стосується важливих питань організації роботи з клубами. Такі звернення мали місце протягом 2009-2011 років, а саме:

– лист від 22 вересня 2009 року № 1524 стосовно можливого розподілу частини платежів солідарності УЄФА між клубами ПФЛ для вдосконалення спортивної інфраструктури (додається);

– лист від 7 травня 2010 року № 787 (за дорученням ХІХ Конференції та Центральної Ради ПФЛ) стосовно використання коштів у сумі 12 млн. гривень, переданих клубами ПФЛ до ФФУ на будівництво начально-тренувального центру молодіжної та юнацьких національних команд України з футболу у с. Гореничі, а також повторний лист від 3 серпня 2010 року № 1248 з цього питання (додається);

– лист від 13 січня 2011 року № 10 стосовно отримання документів ФФУ, ФІФА та УЄФА щодо правомірності отримання професіональними клубами колективного членства в ФФУ (додається);

– лист від 18 січня 2011 року № 16, направлений у контексті виконання Постанови Центральної Ради ПФЛ від 28 грудня 2010 року № 24, з проханням розглянути на засіданні Виконкому ФФУ питання щодо остаточної відміни квоти на участь у змаганнях футболістів 1991 року народження і молодше (додається);

– лист від 2 березня 2011 року № 120 щодо роз’яснень положень статті 17 Регламенту ФФУ зі статусу та трансферу футболістів, які стосуються кількості клубів, за які футболіст може виступати протягом сезону у різних змаганнях (додається).

На жаль, з незрозумілих для нас причин, ми не отримали офіційних відповідей на питання, порушені у вищезазначених листах.

Подібна ситуація призводить до невірного трактування Адміністрацією ПФЛ та клубами деяких положень регламентних і статутних норм в частині організації та проведення змагань, а також призводить до виникнення протиріч в Професіональній футбольній лізі, і, в свою чергу, між ПФЛ та ФФУ.

У зв’язку з наведеним звертаємося до Вас з проханням розглянути зазначені листи і в найкоротший термін надати вичерпні відповіді.

Сподіваємося на розуміння та співпрацю.

За дорученням Центральної Ради ПФЛ

президент М. Бальчос

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ПФЛ
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com