Богдан Блавацький: "У Бурштині результат зробити складно". 20-09-2011 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
20.09.2011
вторник
18:49
Богдан Блавацький: "У Бурштині результат зробити складно"
Рейтинг публикации

Вже колишній тренер бурштинського «Енергетика» Богдан Блавацький дав ексклюзивний коментар «УФ».

— Не було результату, це основна причина моєї відставки. А якщо взяти глобальніше, то будь-якому тренеру, який працюватиме у Бурштині, результат зробити буде складно, якщо не будуть зроблені кардинальні зміни у селекційній роботі. Керівництву треба вирішити: або вони приречені на боротьбу за виживання і займатимуть місця в районі 13-14-го, або, за умови, що вони бажають чогось серйознішого, то треба налаштовуватися на зміни, які я не встиг зробити.

— Коли вас запрошували, чи були обіцянки керівництва іншими?

— Ми з тренерським штабом завдання на сезон виконали, залишились у першій лізі. Тепер же стартували непогано, але згодом пішла череда травм, яка наклалася на повну відсутність селекції. Тільки в останній момент ми змогли заявити групу футболістів та більш-менш вирівняли цю ситуацію..

— Які найближчі плани?

— Зараз їдемо з дружиною до турфірми підбирати варіант відпочинку. А що стосується майбутнього працевлаштування, то в наступній команді, а вона буде, я в це вірю (сміється), повинна бути наукова група, селекційна служба, щоб ці всі проблеми не лягали на плечі головного тренера.

Та попри все хочу подякувати керівництву «Енергетика» за терпіння: когось виганяють і після трьох поразок, мене ж «терпіли» до дев’ятої. Також хочу вибачитися перед уболівальниками.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Степан Бендас, ukrfootball.in.ua
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com