Роман Марич: "Фінансування "Львова" буде покращуватися й команда прогресуватиме". 26-09-2011 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
26.09.2011
понедельник
15:39
Роман Марич: "Фінансування "Львова" буде покращуватися й команда прогресуватиме"
Рейтинг публикации

Новопредставлений виконувач обов’язки головного тренера «Львова» Роман Мирич після матчу 12-го туру подякував гравцям, а також колишньому й теперішньому керівництву «синьо-золотих»

- Найперше хочу подякувати хлопцям. У них була тижнева відпустка, згодом - тиждень тренувань. Вони старалися показати хороший футбол, свою готовність. У загальному вони - молодці, а завдяки подальшому тренувальному процесу, ми показуватимемо хороший футбол. Також від себе хочу подякувати минулому керівництву, а саме: Кіндзерському Юрію Івановичу, Роману Романовичу Лабі. Романович збирав цю команду з липня місяця і потрохи налагодив ігровий колектив. Я ж із вчорашнього дня приступив до повноважень виконувача обов’язків. Так само дякую теперішньому президенту Ярославу Антоновичу Грисьо – голові Федерації Футболу Львівської області – який зумів залишити команду в Першій лізі. Я думаю, що фінансування буде покращуватися й команда прогресуватиме.

- Пане Романе, вчора було відраховано з команди двох гравців, скажіть будь-ласка, за що?

- Поки що я не був ознайомленим із складом. Це мотивація, яка зійшла від керівництва й пов’язана на даний момент із фінансовою ситуацією.

- Чи можете ви сказати, де команда проведе наступний домашній поєдинок?

- Поки що ви можете мені задавати запитання щодо тренувального процесу, а питання про місце гри, про фінанси- це до президента клубу.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ПФЛ
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com