Паша Касанов прокоментував ситуацію у вінницькій Ниві ᐉ UA-Футбол
Первая лига Украины
18.10.2011
вторник
16:24
Паша Касанов прокоментував ситуацію у вінницькій "Ниві"
Рейтинг публикации

Ситуацію навколо футбольного клубу «Нива» прокоментував спортивний директор Паша Касанов:

- Ця ситуація склалась давно. Просто всі любителі футболу у місті, в області мають зрозуміти, що якщо ми бажаємо зберегти команду майстрів першої ліги - мова йде саме про першу лігу – тоді ми маємо зібратись і вирішити це питання. Чи буде фінансування, і так далі... А хто буде очолювати команду – це неважливо. А якщо рухатись у другу лігу, то немає змісту. Оскільки дешевше, ніж падати з першої ліги у другу, просто заявитись одразу у другу лігу. Це в десятки разів дешевше. Тому, коли два місяці тому гравці прийшли до мене із проханням зберегти команду – я сказав, що згоден влізти в борги, але за одної умови – спробувати вийти з останнього місця, залишитись у Першій лізі. Якщо просто прямувати до другої ліги – тоді мені це не цікаво.

Зараз складна ситуація в команді – вона розбилась на дві групи. Одна група бажає вийти зі становища. А іншій групі – все одно, їм байдуже – у Вінниці будуть грати, чи ні. Для них головне – дограти дві гри до кінця туру. Чому цікаві ці дві останні гри – вони фінансуються деякими клубами. Але чи це в інтересах «Ниви»? Якщо це подальша життєздатність клубу – тоді так, це потрібно. Але якщо це лише є інтересом тренера та окремої групи гравців – тоді нам таке не потрібно.

В Бурштині було так, що одна група гравців вийшла і сказала: «Ми не хочемо грати цю гру, не хочемо виходити. Бо тренер, якщо виграємо скаже, що він виграв матч. А гравці – погані. А коли б програли – то сказав би – що це за гравці, вони навіть не варті другої ліги». Гравці знають такі його вислови і їм це не подобається. Навіть Герасимець сказав. Що вирішив не мати нічого спільного із тренером. А Герасимець – перспективний футболіст, минулого сезону забив 12 голів. І таке відношення до нього. І таке ставлення розкололо команду приблизно 13 до 7.

Змінити тренера… Є тренера, які досягають позитивного результату і вони є самостійними. Наприклад, Бузник у Кіровограді, чи як Блавацький у «Енергетику». А якщо тренер не йде, то він має виконувати свою роботу – і за це йому платять зарплату і він рухається далі.

Ми надіслали лист до Професійної футбольної ліги, так і в Федерацію футболу, в якому написали, що ми знімаємось зі змагань у зв’язку з тим, що виникли заборгованості у клубі. І якщо в найближчі тижні ми знайдемо фінансування для життєздатного клубу – не на дів гри, як того бажає тренер, а взагалі, для майбутнього – тоді ми не знімаємось. А на одну гру, щоб щось заробити – я на це не згоден.

З понеділка київські функціонери займаються цим питанням, щось шукають, можливо якихось спонсорів, чи того, хто захоче взяти клуб. Так само ми пропонували місцевим. Але якщо є заборгованість у клубі… Якщо клуб «чистий», тоді інша справа, але якщо є борги, ніхто не хоче зв’язуватись.

Заборгованість зараз приблизно складає 850 тисяч гривень.

Стосовно походу гравців до облради, мені дзвонили. Казали, що просили гроші на виїзд. Але нас це не цікавить – дотягнути дві гри до кінця кола. Яка різниця для вболівальників – зараз не стане команди, чи через гру. Я думаю, це нікому не цікаво.

Так, я можу взяти в борг гроші, щоб заплатити налоги, щоб дати гравцям на харчування, проїзд. Але тільки в тому випадку, коли буде перспектива. А якщо нічого немає, крім виникаючих боргів – то мені це не потрібно.

Команда буде жити лише тоді, коли з’являться спонсори чи люди, які згодяться взяти на себе клуб. Ми готові віддати команду тим, хто хоче нею займатись. А зараз я сам особисто боргував, щоб команда жила. Для себе я зробив висновок, що далі рухатись так не можу.

Володимир Продивус сказав ще два місяці тому, що він відходить від футболу, але продовжує просто допомогати. Як міська рада. Як обласна. Він дає по 100 тисяч гривень в місяць. Він мені так і сказав: «Хоче займатись цим – я тоді допомагаю, але мене асоціювати з клубом не потрібно». Він просто допомагає. Як міська чи обласна влада допомагає – до них же претензій ніхто не висуває. Так і він. Я про кого не можу сказати поганого – ні про міську владу, ні про обласну, ні про Володимира Продивуса – вони виконують свої обіцянки в тих рамках, в яких було домовлено. Але цього не вистачає. Тут потрібно або все міняти в корні – переходити на більш низькі зарплати, на менші розтрати, щоб жити на те, що дають.

Якщо у команди дві незіграні гри, то за регламентом футбольної ліги. Вона знімається зі змагань. Тому для того, хто хоче, щоб цього не сталося – потрібно до кінця тижня якось повідомити, що вони займуться клубом.

Ми пропонували обласній федерації футболу, щоб, як у Львові – так само, як вони врятували ФК «Львів» - занятись «Нивою». Але вони не зможуть. Ще другу лігу – потягнуть. Але не першу. А на сьогодні вони не бажають.

Зараз вигідно не рухатись із першої ліги в другу, а йти одразу в другу лігу. Влітку можна заявитись у другу лігу. Це найдешевший варіант для всіх. Немає змісту йти до другої ліги через першу за великі гроші, якщо можемо просто туди потрапити за меншу суму.

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: vn.20minut.ua
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (12)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
edsson (Киев)
если по такой схеме выступать в любых турнирах, не говорю уже о чемпУкр, что-то не пошло-отыграл пол-турнира и снимайся, а чего там всеравно ничего не светит, а на календарь и другие команды наплевать образно, а на следующий год опять перезаявляйся хоть и ниже, то грош цена этому чемпионату под одной ведь вывеской ФФУ проводиться. Надо такие команды вообще дисквалифицировать и к чемпионату не допускать, тем более команда с традициями и винницкие делки-бизнесмены поделиться могли бы что раньше наворовали и как бы тяжело не было выдержать турнирный график, мастерство это уже другое дело...
Ответить
0
0
Захлоп Калиткин (Запорожье)
эту систему уже многие клубы взяли на вооружение. видят, что вылетят, и снимаются. потом снова заявляются сразу во вторую. нафик дисквалифицировать на пару-тройку лет клубы, которые снялись. детский сад развели.
Ответить
0
0
Где-то на востоке Украины (Алчевск)
vismut (Запорожье) 18.10.11 19:43 Я думаю врядли. Если бы все было решено, нафиг тогда Рябоконя провожать было из Севастополя?
Ответить
0
0
vismut (Запорожье)
люди такая фигня кругом...вон вроде МЗ идет вторым к УПЛ а у нас упорные слухи что весной опять лидеров продадут как и прошлую команду (Богуш Коваль Кривцов Степаненко Аржанов Полевой Невмывака- всех и не помню но как видите целая команда) и будем месить 1ю как Сталь и др якобы претенденты...бабки и только бабки-как у лидеров вышки...
Ответить
0
0
Timberwolve (Вінниця)
Я от не розумію таких фраз: я не хочу, я не буду, мені це не потрібно... Він що тут цар, чи може Бог? Якого біса він керує, як хоче???!!! Це не його команда! Він плаче що йому так тяжко, а сам чогось тримається біля кормушки! Йди - не можеш, не хочеш - тебе ніхто не тримає, хай краще нічого не буде, ніж так!
Ответить
0
0
LF (Burshtyn)
Demian (Коломия) Думаєш Федорчук і Касанов всі ньюанси розказали? На мою думку, все через трансфери ті. частину грошей Федорчук забрав, а Продиус і Касанов думають, ми що лоли, що будем гроші давати, а той буде заробляти...почалися затримки по зарплаті і борги... Федорчук надіявся, що прийде Порошенко і гроші появляться, а не тут то було... може і ігри здавав деяким командам. він сам ж казав, що не хоче бізнес залишати. тепер Касанов вирішив цю лавочку прикрити і сказав, що результатів нема, народ перестав ходити, а матч в Бурштині був останній шанс, що от виграєм в Енергетика, виберемся з зони вильоту... але 0-0 і до Енергетика 3 очка, а до інших ще більше... може ще сварка була...
Ответить
0
0
OctoberFest (Голая Пристань)
yaspas74 (тернопіль) Сейчас так и происходит. Элита в еврокубках играет, чуть по проще в Премьер-лиге, а беднота во второй шатается. Только что между лигами не прыгают, как Касанов предложил.
Ответить
0
0
Demian (Коломия)
Ну це одна сторона медалі. А є ще й друга. Але я от одного не розумію: нафіга було їхати в Бурштин?
Ответить
0
0
Барсик (Сумы)
yaspas74 (тернопіль) 100%
Ответить
0
0
yaspas74 (тернопіль)
Я бачу ми йдем до того обмін лігами буде не спортивний а фінансовий.Які команди мають більше бюджет це премєр-ліга трохи слабші 1-ша і тд.І не треба ніяких очок просто вийшли хлопці пограли при пустих трибунах і по кабаках хто програв той ставить.
Ответить
0
0
Olegyner (Центр Украины)
спасибо, за то что разместили! тут проскакивают просто шедевральные фразы!)
Ответить
0
0
vov4ik (Хмельницкий)
м-да жалко...
Ответить
0
0
 

© UA-Футбол 2002-2019.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]


Продолжая просматривать www.ua-football.com, вы подтверждаете, что соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Согласен