Євген Яровенко: "В Охтирці є всі умови для повноцінної роботи". 17-01-2012 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
17.01.2012
вторник
23:57
Євген Яровенко: "В Охтирці є всі умови для повноцінної роботи"
Рейтинг публикации

Відразу після повернення команди з відпустки, клубній пресі вдалося поспілкуватися з новим головним тренером «Нафтовик-Укрнафта» :

- Євгене Вікторовичу розкажіть як виникла пропозиція очолити «Нафтовик»?

- Ви напевно знаєте, що останнім часом, я працював в селекційному відділі футбольного клубу «Дніпро», від керівництва «Нафтовик-Укрнафта» поступила пропозиція очолити команду, на що я відразу погодився, так як футбол - це моє життя. Коли розпочалася розмова з керівництвом «Дніпра» на чолі з Андрієм Вікторовичем Стиценко, він з розумінням віднісся до цього питання, і з добрим серцем відпустив мене.

- Хто з тренерів Вам буде допомагати в тренувальному процесі?

- Я не прихильник координальних змін, люди які працювали в клубі, так і будуть працювати, це і Вадим Колесник і Олег Діброва. Допомагати мені будуть вже відомий Вам Валерій Васильович Городов та тренер по фізичній підготовці Геннадій Іванович Іванов.

- Розкажіть які зараз плани намічені у «Нафтовика»?

- В нас вже готовий план на весь підготовчий період, і аж до першої календарної гри з запорізьким «Металургом». Цей період розбитий на чотири етапи. Перший втягуючий збір в місті Охтирка, недільний мікроцикл в якому ми будемо намагатись відновити рухові якості футболістів після канікул, і підготувати їх для тяжкої роботи на навчально-тренувальних зборах. В цьому періоді буде переважати анаеробна робота: кроси, тренажерні зали, басейни, аеробіка та робота з м’ячем в спортивному залі. Закінчимо цей мікроцикл двохсторонньою грою, якщо дозволять погодні умови, а якщо ні, то міні-турніром в спортивному залі. 25-го січня ми виїжджаємо на другий збір в Ялту, де в нас заплановано два недільних мікроцикла, зіграємо дві контрольні гри, спаринги уточнюються. Далі буде спеціально-підготовчий збір на базі ФК«Кримтеплиця» в Молодіжному. Заключний збір команда проведе в Новій Павлівці, на якому ми вже будемо награвати основний склад і готуватися до першої календарної гри. Задача всього підготовчого періоду: сформувати функціональну, психологічну і тактико-технічну готовність футболістів, підготуватись і гідно виступити в весняній частині чемпіонату.

- В Молодіжному, «Нафтовик-Укрнафта» як і минулого року буде приймати участь в Кубку Кримтеплиці?

- Ні ми будемо працювати за індивідуальним планом.

- Яка ситуація з тими футболістами в яких закінчились контракти, і чи є новачки в команді?

- Мені б хотілося зібрати всіх тих футболістів що є зараз, познайомитися, попрацювати з ними, хоча б два збори, а потім будемо робити якісь висновки, залишати чи ні, ви ж знаєте виживає найсильніший, хто буде сильнішим той і залишиться в команді.

В мене є свої життєві принципи, і щоб всі могли зрозуміти хто такий Яровенко: я звик доказувати все на ділі, а не на словах, в мене завжди є якісь цілі, і я ставлю завжди саму найвищу ціль. Що до нових футболістів то до нас приїхали на перегляд вже відомий охтирським вболівальникам Євген Баришніков та Дмитро Мамотенко який раніше виступав за армянський «Титан».

- Ваше перше враження про інфраструктуру «Нафтовика», та про саме місто?

- Коли я ще був футболістом, ми приїжджали в Охтирку, мені дуже подобається це місто, цей компактний стадіон. На сьогодні я думаю що в Охтирці є всі умови для повноцінної роботи. Ми розмовляли з керівництвом клубу, яке вже зробило перший крок на зустріч, команда найближчим часом переїде жити в готель «Нафтовик».

- Дякую Вам за інтерв’ю, і бажаю Вам успіхів в роботі.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Оф.сайт ФК "Нафтовик-Укрнафта"
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]