Сергій Кузнєцов: "Карпати" знову себе "проявили". 27-01-2012 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
27.01.2012
пятница
12:41
Сергій Кузнєцов: "Карпати" знову себе "проявили"
Рейтинг публикации

Екс-нападник львівських Карпат Сергій Кузнєцов, який підписав контракт з Севастополем, розповів про свою адаптацію в новій команді, про призначення Олега Кононова на посаду генерального директора клубу, а також про ситуацію зі своїм приятелем, теперішнім лідером Карпат Артемом Федецьким, який не полетів на збори з командою у Туреччину і був відправлений у дубль через те, що з клубом не підписав нову угоду про співпрацю.

- Сергію, ти підписав контракт з ФК Севастополь, який грає у першій лізі України. Слова перша ліга тебе дуже відлякували від свого підпису на контракті?

- Так, це головне, що відлякувало. Я ніколи не грав в нашій першій лізі. Я зважив усі за і проти і зупинився на виборі Севастополя. Це мій вибір, яким я задоволений. Найголовніше те, аби команда якнайшвидше повернулася у Прем’єр-лігу. Усі гравці та працівники клубу готові до цього докласти максимум зусиль.

- Тобі особисто цікаво буде грати в першій лізі?

- У першій чи другій лізі ще важче грати, аніж у Прем’єр-лізі. Коли вищий рівень команд, з ними легше грати. У першій лізі не все просто. Не можу сказати, що мені буде не цікаво.

- Не боїшся, що у тебе буде деградація у професійному плані?

- Стараюся про це не думати. Така можливість є не тільки у першій лізі, а у Прем’єр-лізі в командах, які борються за виживання. Це більше залежить від тренувального процесу, який запропонує головний тренер. Для прикладу, таких нагрузок, які ми маємо тепер, я давненько уже не пригадую. Зважаючи на це, точну не скажу, що я не деградуватиму.

- У тебе були плани потрапити в збірну України на ЄВРО-2012?

- Плани такі були, однак самі все розумієте. Перша ліга фактично поставила хрест на моєму ЄВРО-2012, однак немає гарантії, що ти туди потрапиш, граючи у команді Прем’єр-ліги.

- Чи було для тебе приємною несподіванкою призначення на посаду гендиректора команди добре знайомого Олега Кононова?

- Ні. Я знав, що з Олегом Георгійовичем ведуться перемовини щодо роботи в команді. Його вважаю великим професіоналом. Він допоможе Севастополю. Тут йому дадуть усі карти в руки, і ніхто не буде вставляти палки в колесах, як це робили в Карпатах.

- Чи не було б більше толку з Олега Георгійовича на посаді головного тренера команди? Все-таки Олег Кононов чудово себе проявив в Карпатах як тренер.

- Сергій Пучков також хороший спеціаліст. А Олег Кононов займатиметься іншою роботою в клубі.

- Ти згадав Карпати. Нещодавно твій приятель Артем Федецький потрапив у неприємну ситуацію, про яку тобі мабуть відомо.

- Так. Я не знаю усіх нюансів, але скажу, що Карпати себе «проявили» знову. З такими гравцями як Артем не можна так поступати. До того ж, він ж не перший в цій команді, в кого почалися непорозуміння з керівництвом.

- Як гадаєш завершиться ця ситуація?

- Гадаю, переможе здоровий глузд і ситуація буде вирішена на користь футболіста.

- Як пройшов процес адаптації в Севастополі?

- Усе нормально. З гравцями познайомився. Душа в нашій севастопольській компанії Ігор Дуляй. Він багато жартує. З ним весело.

- З Пучковим уже домовився за місце в основному складі команди?

- (Сміється). Не знаю жодного гравця в світі, який має гарантоване місце в основі. Це питання проясниться з часом. Буду над цим працювати.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: "Вголос"
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]