Іван Шуфрич: "Обмежена оренда "Авангарду" - недоречна" (+відео). 27-01-2012 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
27.01.2012
пятница
23:01
Іван Шуфрич: "Обмежена оренда "Авангарду" - недоречна" (+відео)
Рейтинг публикации

Наприкінці минулого року сесія Ужгородської міської ради ухвалила рішення про передачу об’єктів стадіону «Авангард» у оренду футбольному клубу «Говерла-Закарпаття». Передати передала, але таким чином, що половиною території та об’єктами стадіону, які необхідні для нормального тренувального процесу клуб використовувати не зможе.

На прес-конференції з представниками ЗМІ почесний президент ужгородського ФК Іван Шуфрич зауважив, що через безгосподарність та неналежну увагу міської влади стадіон «Авангард» може бути виключений із списку об’єктів на яких можна проводити офіційні футбольні матчі. З Федерації футболу України на адресу клубу, вже навіть надійшов відповідний лист з вимогою усунути недоліки, інакше в Ужгороді футболу не буде.

Щодо самих умов оренди, то за нею у відання «Говерли» передали два тренувальні поля та центральну чашу стадіону, а от четверте поле та господарський двір міські депутати з незрозумілих причин віддати в довгострокову оренду відмовилася. Хоча, саме на четвертому полі планувалося будівництво поля з штучним трав’яним покриттям, яке б дозволило команді проводити тренувальний процес у складних погодних умовах та у зимове міжсезоння. Як стверджує Іван Юлійович, за чутками, четверте поле всупереч чинного законодавства, віддали в оренду особі, буцім-то для будівництва басейна. Господарський двір теж не входитиме до орендованої клубом території. Іншими словами, виходить , що всю техніку та реманент для догляду за полями ніде буде тримати.

«Таке трактування угоди змусило нас в черговий раз звернутися до мерії з вимогою передати названі об’єкти в оренду клубу. Ми хочемо брати стадіон «Авангард» як цілісний комплекс, а не окремі його частини, які без інших об’єктів функціонувати не зможуть», - зазначив Іван Юлійович.

За словами керманича ФК «Говерла-Закарпаття», в разі позитивного рішення міської ради висунутих клубом пропозицій і відкорегування самого договору оренди, вже на першому етапі експлуатації клубом стадіону "Авангард" планується проведення відновлювальних робіт на ньому у сумі 15 мільйонів гривень, з яких 7 мільйонів мали б використатися у цьому році. В першу чергу, реконструкція проводитиметься на трибунах, відремонтують туалети та встановлять освітлення, задля того, щоб проводити матчі у більш зручний для вболівальників вечірній час.

«Виконання ремонтних робіт плануємо у два способи - повністю закриємо стадіон і другу частину цього сезону відграємо у Мукачеві, або ж, спочатку лагодитимо одну сторону чаші центрального ядра «Авангарду», а потім протилежну, не переносячи поєдинків в інше місто», - зауважив І.Шуфрич.

Р.S. Напередодні зустрічі з мас-медійниками Іван Юлійович та генеральний директор Іван Шіц дали інтерв"ю обласному телебаченню відносно оренди "Авангарду"

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний відділ ФК "Говерла-Закарпаття"
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]