Контрольний матч. "Олімпік" (Донецьк) - "Конті" (Донецька обл.) 3:1. 29-01-2012 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
29.01.2012
09:24
Контрольний матч. "Олімпік" (Донецьк) - "Конті" (Донецька обл.) 3:1

Тижневий тренувальний цикл «Олімпіка» завершився контрольним товариським поєдинком. Цього разу спаринг-партнером дебютантів першої ліги були старі знайомі з Костянтинівської команди «Конті». Минулий сезон підопічні Віктора Грачова довго лідирували у чемпіонаті області, але завершили його на третьому місці. Тому не дивно, що керівництво компанії на поточний рік ставить серйозні завдання і фундамент майбутніх перемог закладається саме в зимовий період. Так що «олімпійцям» мав бути серйозний іспит.

У першому таймі склад донеччан був таким: Жданков, Санжар, Лівицький, Глушицький, Зміївський, Огиря, Лебідь, Волков, Піднебенной, Галушкін, Шаврін.

Старші за класом, але аж ніяк не за віком, донеччани на десятиградусному морозі швидше освоїлися з майданчиком, почали плести «мережива» і в першому таймі зуміли провести два м'ячі у ворота «кондитерів». По голу до свого активу записали ті, кому за штатним розкладом і належить забивати - нападники Андрій Галушкін і Вадим Шаврін. Правда, Вадим відзначився з пенальті.

У другій половині зустрічі Ігор Петров дав можливість вийти на поле всім, хто сьогодні знаходиться в команді. Місце у воротах зайняв Махарадзе, у захисті зіграли Іванов, Чех, Драченко і Глушицький, в середині два опорника Огиря і Кішка і на флангах Головченко з Піднебенним. Тандем нападників залишився попереднім. По ходу гри в середню лінію вийшов Шкрябець, а Шавріна замінив Доронін. У другому таймі на гол Шавріна костянтинівці відповіли точним ударом Олександра Ришкова, свого часу в другій лізі пограти за донецький «Титан».

Ось як прокоментував підсумки матчу заслужений тренер України Віктор Грачов:

- Якщо чесно, я задоволений, що програли лише 3:1, а не шість або сім. І справа не в тому, що «Олімпік» домінував на полі, а у нас вийшли гравці, які приїхали на перегляд і яких я навіть не знаю по імені. Протягом декількох сезонів ми «втягувалися» в робочий ритм, граючи з молоддю з академій «Шахтаря» чи «Металурга». Сьогодні у нас суперником був один з кращих клубів Донецької області, та й, скажу чесно, української першої ліги. Команда дисциплінована, збалансована, швидка. Вміє контролювати м'яч, швидко переходить від оборони до атаки, гравці постійно рухаються і пропонують себе. Загалом, наочно показали нам, над чим потрібно працювати. До Зимового Кубка «Олімпіка» у нас ще місяць, і, сподіваюся, якщо жереб зведе в цьому турнірі наші дві команди - це буде вже інший футбол.