Карпати відправляють допомогу Львову ᐉ UA-Футбол
Первая лига Украины
05.02.2012
воскресенье
14:32
"Карпати" відправляють допомогу "Львову"
Рейтинг публикации

Роман Данкович та Павло Гордійчук другу частину сезону можуть провести на правах оренди у ФК "Львові".

Також у стані "Львова" до нового сезону готуються гравці, які першу частину чемпіонату провели в оренді у івано-франківському "Прикарпатті" - Ігор Ільчишин, Ярослав Куцяба, Олексій Омельченко, Іван Піцан, Олександр Яремчук

"ФК «Львів», то є хороша ланка для виходу наверх – до «Карпат» і якщо «Карпати» не будуть мати можливість десь щоб себе реалізували в основному складі то нехай, якщо буде хороша співпраця, пограють, і я думаю, що Володі Шарану буде приємно подивитися тут у Львові на своїх гравців, як вони викладаються, чим просто кудись віддавати в оренду.", - сказав новий тренер "Львова" Володимир Журавчак.

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: fckarpaty.com.ua
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (18)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
cap966 (Севастополь)
Лично я симпатизирую львовскому футболу. Удачи фк "львов" и "карпатам". Помогайте друг-другу.
Ответить
0
0
VitoFirst (Львов)
VARYG (Киев) 05.02.2012 15:30 ------------------ Именно так :)
Ответить
0
0
Demian (Коломия)
З вищенаведеної інформації я можу зробити лише висновок, шо Толочко разом зі своїм "дитячим садочком" пішов з Франківська.
Ответить
0
0
Архивариус (Симферополь)
Фармклубы нужны, но в первой лиге и БЕЗ ПРАВА ПЕРЕХОДА В УПЛ. Вот тогда и не будет у одного хозяина 3-4 клуба, сливающие очки своим. Это чистая украинская ПОРНУХА!
Ответить
0
0
Antropofag (Msto Leva)
Hamyo (Львів) 05.02.2012 16:47 Як на мене ворожі стосунки між Димінським і Кіндзерським, не мали переходити в площину поганих відносин між тими хто підтримує клуби. Мені було дуже не приємно спостерігати, як львівяни гризуться через особисті амбіції двох людей. Дим запустив цю кампанію, бо прийшов на його думку тут дядя і хоче відкусити кусок пирога у вигляді популяронсті Карпат. Але сама поява ФК Львів в ПЛ дала не погану динаміку розвитку Карпатам. Тому буде супер, якщо ФК Львів вийде знову на серйозний рівень і повернеться в ПЛ. Це буде хорошою мотивацією для розвитку обох клубів.
Ответить
0
0
Пармалат (Львiв)
Сподіваюсь, що у теперішнього керівництва клубу більші амбіції...ніж просто бути фарм-клубом у 1 лізі...Сьогодні оренда вигідна для двох клубів... До основи Карпат їм ще працювати, а ігрова практика потрібна. У Карпат завжди були перспективні молоді українські гравці... ФК Львову потрібні кваліфіковані гравці, які допоможуть втриматись в цьому сезонні в 1 лізі... чи заграють ці гравці на "Україні" покаже час...
Ответить
0
0
Hamyo (Львів)
А чого йому в запій йти. Навпаки добре, що зявились гравці, які допоможуть вийти з плачевної ситуації. Antropofag (Msto Leva) 05.02.2012 16:41 Ну ж він самий відданіший фанат фк Львова, а Карпати для нього вороги!
Ответить
0
0
cap966 (Севастополь)
А Рябоконя возьмете?
Ответить
0
0
Antropofag (Msto Leva)
Hamyo (Львів) 05.02.2012 15:48 А чого йому в запій йти. Навпаки добре, що зявились гравці, які допоможуть вийти з плачевної ситуації.
Ответить
0
0
Hamyo (Львів)
а де Пармалат??? serg816 (Львів) 05.02.2012 15:20 Пішов в запій))
Ответить
0
0
VARYG (Киев)
VitoFirst (Львов) 05.02.2012 15:14 ----------------------- закончу вашу мысль..и это даст надежду, что Карпаты в будущем начнут укомплектовываться своими воспитанниками, прошедшими школу первой лиги - что выглядит очень привлекательно!)
Ответить
0
0
Igorich (Львів)
Гордійчук, Піцан, Омельченко непогані футболісти. Щеб пару більш досвідчених десь знайти, вільних Даниловського, Кіцуту підписати хоча б на пів року, Кабанова, якщо не працевлаштується в Білорусії
Ответить
0
0
serg816 (Львів)
а де Пармалат???
Ответить
0
0
gayduk7 (львів)
VARYG (Киев) 05.02.2012 14:57 згоден на всі 100
Ответить
0
0
VitoFirst (Львов)
ФК Львов уже когда-то был официальным фарм-клубом Карпат. Сейчас решение отправить игроков туда кажется правильным. Тренеры в них и так не верят, отправляют в аренды во Вторую лигу. А в Первой лиге уровень явно выше, чем во Второй и первенстве дублеров. Парни будут играть на стадионе Украина, на виду у тренеров Карпат. В ФК Львов плачевная ситуация, а так хоть будет кому играть.
Ответить
0
0
VARYG (Киев)
gayduk7 (львів) 05.02.2012 14:48 Против такого фарм -клуба никто возражать не будет, играют в разных лигах интересы не пересекаются...Другое дело Ильичи и им подобные в Премьер -Лиге.. вот с этим злом и нужно бороться!Ничего личного к Мариуполю и его жителям не имею - уважаю работяг!
Ответить
0
0
The Phantom (Одесса)
Нормально отношусь к фарм клубам, но главное чтобы их не было в УПЛ, а так в принципе всем нужен клуб, который бы обкатывал молодняк, но вот только в УПЛ таких не надо, а в первой - пожалуйста...
Ответить
0
0
gayduk7 (львів)
от і ще один фарм клубик організувався
Ответить
0
0
 

© UA-Футбол 2002-2019.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]