Юрій Беньо: "У нас є група футболістів, яку ми переглядаємо". 10-02-2012 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
10.02.2012
пятница
19:04
Юрій Беньо: "У нас є група футболістів, яку ми переглядаємо"
Рейтинг публикации

37-річний футбольний спеціаліст і тренер Футбольного клубу «Львів» Юрій Володимирович Беньо, на базі Синьо-Золотих Левів у готельно-ресторанному комплексі «Святослав», що у Винниках, зустрівся із журналістами футбольної телепередачі «Пас» і відповів на усі запитання:

- Зараз команда перебуває на перших навчально-тренувальних зборах у Винниках, тому, найперше, хочеться почути від вас, як від тренера, про умови, які тут є, бо відсутні футбольні поля, через таку погоду, але ми бачимо відмінні умови проживання. Розкажіть загалом про атмосферу й ауру, як працюється з новою командою?

- Якщо чесно, то правильно ви зауважили стосовно умов проживання, які для нас створило керівництво,- це рівень, який відповідає статусу Першої та Прем’єр ліги. Єдине, що через погодні обставини виникають деякі питанні стосовно тренування, тому займаємось у залах та на маленьких площадках. Зараз, ви самі бачите, йде ознайомлення та перегляд футболістів, тому щось конкретно про гравців сказати не можу. У нас є група футболістів, яку ми переглядаємо та плануємо, що в майбутньому вони складуть кістяк нашої команди.

- Ви, як колишній захисник, більше приділятимете уваги хлопців саме до цієї ланки?

- Можливо, що саме так, але все вирішуватиме тренер, хоча оборона мені найближче, проте це не має значення.

- Які ваші перші враження від захисників?

- Поки щось конкретно сказати не можу, бо ми тренуємося на міні-футбольних площадках, а єдина гра, яку ми провели перший раз на повітрі проходила на емоціях. Зараз попереду більше матимемо поєдинків, на яких зможемо всіх гравців побачити у справі, тоді вже можна буде щось конкретно сказати й попередню оцінку дати.

- Ми бачимо, що зараз тут є багато гравців із стрийської «Скали», львівських «Карпат», присутні дуже досвідчені виконавці, є й молодь. Як вдалося їх усіх об’єднати та створити таку позитивну ауру?

- Саме головне, це те, аби гравці команди були тими, які хочуть дійсно відродити «Львів», а зараз у нас 90 відсотків – львівських, щоб справді виходили і на футбольному полі грали за своє місто, за своїх рідних, за батьків. Можливо, десь і буде брак майстерності, але вони повинні на футбол полі битися – це найголовніший критерій.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційна служба «Львова»
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com