Іван Шуфрич: "Повернення історичної назви - справедливе рішення". 13-02-2012 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
13.02.2012
понедельник
17:40
Іван Шуфрич: "Повернення історичної назви - справедливе рішення"
Рейтинг публикации

Почесний президент ужгородського клубу Іван Шуфрич відповів на звернення уболівальників.

Зміни чи впровадження чогось нового у будь-якій сфері завжди викликали певне обурення суспільства. Не стало винятком активне обговорення серед футбольної громадськості та вболівальників зміни назви клубу з «Говерли-Закарпаття» на ФК «Говерла», яка, як запевнив, на нещодавній прес-конференції генеральний директор клубу Іван Шіц, станеться вже в сезоні 2012/2013.

Чимало критиків, які протестують проти цього, свої зауваження ґрунтують на тому, що назва «Закарпаття» має майже 30-літню історію й саме під цим брендом ужгородський клуб досяг найбільш вагомих здобутків в українському футболі.

Але якщо вдатися в історію, то назва «Говерла» своїм корінням сягає ще початку 70‑х років минулого століття (з 1971 по 1981 роки). Тоді наш обласний центр був представлений командою «Говерла» у другій всесоюзній лізі серед команд-майстрів УРСР. Найвищий здобуток цього періоду — друге місце в Чемпіонаті 1972 року. А вже через десять років (1982 р.) команду перейменували в «Закарпаття».

Як стверджує почесний президент «Говерли-Закарпаття» Іван Шуфрич: «Це трапилося через те, що в той час команда фінансувалася багатьма підприємствами краю. І на одній з обласних нарад багато керівників зауважили, що підприємства, які виділяють кошти на підтримку команди розміщені в різних районах області, тому назва «Закарпаття» буде більш зрозумілою ніж «Говерла». Тодішнє керівництво краю визнало зауваження слушними і вирішили перейменувати клуб. Вважаю, тоді — це було правильно. А в наш час клубу фінансово не допомагає жодне з підприємств області, тому повернення історичної назви нашому клубу на честь найвищої вершини України є справедливим. Тим паче, гора Говерла територіально знаходиться на Закарпатті, є символом краю, честь якого й представляємо у професійному футболі.

Таким чином, «Говерла» Ужгород об'єднує і символізує два поняття: «Говерла» — це все Закарпаття, а Ужгород — місце дислокації команди.

Cподіваюся, що ця назва скоро приживеться і «Говерла» творитиме нову футбольну історію Срібної Землі. Дуже розраховуємо й на підтримку вболівальників, адже незабаром на нас чекають гарячі футбольні баталії, в яких наша команда боротиметься за путівку до Прем'єр-ліги. Тож впевнений, що справжній «12-й гравець» завжди буде разом з нашою командою!».

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний відділ ФК "Говерла-Закарпаття"
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com