Євгеній Яровенко: "В хлопцях є велике бажання працювати" . 14-02-2012 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
14.02.2012
вторник
09:24
Євгеній Яровенко: "В хлопцях є велике бажання працювати"
Рейтинг публикации

Євгеній Вікторовичу розкажіть як пройшов збір в Ялті, і чи все заплановане вдалося здійснити?

- Все що було заплановано тренерським штабом, все вдалося здійснити. Нажаль нас підвела погода, але враховуючи що по всій Україні погодні умови були ще гіршими, то Ялта виявилася самим теплим шматочком на Україні. Стосовно роботи, ми зробили приблизно сімдесят відсотків не специфічної, бігової роботи, в основному закладали фундамент фізичної готовності. По досвіду роботи знаю, що без цього фундаменту «дім стояти не буде». Що сподобалося, і що я побачив в хлопцях, так це велике бажання працювати, не було ніякого невдоволення футболістів, робили всю роботу не дивлячись на погодні умови.

Що стосується контрольних матчів, ми планували спаринги одного рівня, більш високого, але за погодних умов, прийшлося змінювати суперників. Як уже відомо вболівальникам, на початку збору ми зіграли два контрольних матчі, з «Шахтарем-3» та молодіжним складом «Олександрії», а в кінці збору зіграли спаринг з красноперекопським «Хіміком». В цих матчах ми дали змогу всім зіграти, переглянули всіх новачків. Когось ми залишаємо, з кимось ми попрощались, це футбольне життя. Ми будемо працювати далі, створювати боєздатний колектив. Для себе я відмітив наступне: у хлопців є бажання грати, рости, гідно підготуватись в підготовчому періоді, щоб радувати своїх вболівальників в весінній частині чемпіонату.

- Які плани в «Нафтовика» на наступний збір?

- Наступний збір команда проведе в Анталії, за що я дуже вдячний керівництву клубу яке пішло нам на зустріч. Так як погодні умови в Україні не дозволяють повноцінно готуватись до чемпіонату, то в Туреччині для цього є всі умови: гарний сервіс, тренувальні поля і що саме головне так це спаринги різного рівня, з різними школами футболу.

- З якими футболістами Ви вже заключили контракти, і з ким клуб припинив співпрацю?

- Ми відмовилися від послуг Іллі Коваленка та Максима Стадника. За станом здоров’я, з самого початку не приїхали Сергій Карпенко та Денис Маринчук, і зараз ми переглядаємо інших футболістів які зможуть гідно замінити цих футболістів.

На даний час ми заключили контракти з трьома футболістами з Маратом Даудовим, Максимом Кременчуцьким та Олександром Яровенком, це два гравці середньої лінії і один нападник.

На цей збір ми беремо двох центральних захисників це Крижановський Ігор та Леонідов Олег, а також на перегляд приїхав вже відомий охтирським вболівальникам нападник Сергій Мотуз. Ми не припиняємо пошуки нових футболістів, селекція ведеться двадцять чотири години на добу.

- З якими командами заплановані спаринги в Анталії?

- Орієнтовно, вже відомі чотири суперники. 16 лютого ми проведемо спаринг з командою вищого дивізіону Узбекистану «Бухара», 19 лютого позмагаємося з міцним середнячком Арменії командою «Ширак», 21 лютого зіграємо з молодіжним складом російського «Амкару» і 24 лютого проведемо цікавий спаринг з латвійським «Сконто». Враховуючи те що ми будемо вилітати 26 числа, то можливо проведемо ще один спаринг 25 лютого, суперник ще уточнюється.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Офіційний сайт "Нафтовик-Укрнафта"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com