Контрольний матч. "Зірка" - "Титан" 0:0. 18-02-2012 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины

http://fczirka.com.ua Віктор Слюсаренко
18.02.2012
суббота
16:49
Контрольний матч. "Зірка" - "Титан" 0:0
Рейтинг публикации

«Зірка» - «Титан» 0:0 (0:0)

«Зірка»: 1 тайм. Ситников, Бурдіян, Дурай, Стоян, Смалько, Бочкур (Галенко, 40), Шибко, Войтенко, Осадчий, Батальський, Рудницький.

2 тайм. Ситников, Пінчук, Степанов, Гололобов, Смалько, Скляр, Шибко, Дурай, Осадчий (Самойленко, 65), Батальський, Галенко.

Кіровоградська «Зірка» на кримському зборі зіграла черговий матч. На відміну від інших матчів нинішнього антракту, у всіх з яких наша команда святкувала перемогу, сьогодні не вдалося забити. Зустріч із армянським «Титаном» завершилася нульовою нічиєю. «Титан» продемонстрував не погану гру в першому таймі; наш суперник, провівши не багато товариських матчів, був «голодний» до гри. В другому таймі кіровоградці зіграли краще, ніж до перерви і мали шанси відзначитися. Найбільш реальну можливість забити мав Олександр Батальський, який не реалізував вихід один на один із голкіпером суперника. На думку головного тренера «Зірки» Вадима Євтушенка нічия є справедливим результатом звітної зустрічі.

Завтра кіровоградська «Зірка» зіграє з дублем харківського «Металіста». Початок зустрічі о 12.30

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com