Вадим Євтушенко: "Велика група гравців "вибула" із-за хвороб та травм". 20-02-2012 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
20.02.2012
понедельник
23:03
Вадим Євтушенко: "Велика група гравців "вибула" із-за хвороб та травм"
Рейтинг публикации

Головний тренер кіровоградської «Зірки» Вадим Анатолійович Євтушенко підсумував другий кримський збір його команди та розповів про найближчі плани підготовки до весняної частини сезону.

В цілому я залишився задоволеним збором. Відзначу, перш за все, що нам на базі створили чудові умови для тренувань. Зіграли товариські матчі на не погано підготовленому полі; по при морози, воно в хорошому стані. Ми дуже задоволені, що проводили збір саме на базі в Поштовому. Щодо результатів товариських матчів, то я відзначу, що зіграли п’ять ігор, не пропустили жодного м’яча. Та глибокі висновки робити ще зарано, тому що ми грали із суперниками різного рівня. Одне лише засмучує, що велика група гравців «вибула» по черзі із-за хвороб та травм; Олександр Кочура не приймав участь в другому зборі, майже увесь збір пропустив Роман Войнаровський, Андрій Порошин отримав травму, і Антон Долгий травмувався. Є чимала група виконавців, які не пройшли, на жаль, повноцінно цей збір. Не сталося так як хотілося нам. Так, що буде ще робота в плані збалансування команди при подальшій підготовці до весняної частини сезону.

Що можете сказати про потенційних новачків команди, які перебували на зборі?

Я не знаю чи доречно нині говорити. Ми визначилися, в принципі, з гравцями, яких ми бажаємо підписати. Не хочу оголошувати імена, поки ми це не зробили. Тому, новачки, які були, за виключенням Олійника, який поїхав від нас на початку збору, проявили себе нормально. Лише, як вже зазначав, Роман Войнаровський отримав травму і «випав» на певний час; вийшов він заміну вже у матчі з дублем «Металіста».

Вадим Анатолійович, якими є найближчі плани підготовки команди до весняної частини сезону?

Після двохтижневої роботи в Криму маємо три дні відпочинку і в четвер збираємося в Кіровограді. 28 лютого в Олександрії зіграємо товариський матч із комсомольською командою «Гірник-Спорт». Потім кілька днів відпочинку і третього березня будемо збиратися до Туреччини.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Офіційний сайт ФК "Зірка"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com