Олександр Гуменюк: "Витратили скільки сил, скільки було потрібно для перемоги". 28-02-2012 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины

http://fczirka.com.ua/ Віктор Слюсаренко
28.02.2012
вторник
21:26
Олександр Гуменюк: "Витратили скільки сил, скільки було потрібно для перемоги"
Рейтинг публикации

Тренер кіровоградської команди Олександр Гуменюк проаналізував контрольну зустріч із комсомольським «Гірник-Спортом».

«Я вважаю, що вийшов не поганий спаринг. «Гірник-Спорт», не дивлячись на те, що є командою другої ліги, постав бойовою командою, яка вміє грати у футбол. Ми невдало почали матч, «розкачувалися», довго «входили» в гру, пропустили м’яч. Добре, що хлопці зуміли в ситуації, у якій потрібно було відіграватися, знайти вихід. Все було доволі спокійно, коли програвали, не було ніякої паніки, зіграли добре. Хлопці були впевнені в своїх силах й змогли і відігратися, і забити другий м’яч. Я вважаю, що витратили скільки сил, скільки було потрібно для перемоги. Що насторожує трохи, так це те, що в обороні було кілька провалів. Ми над цим працюємо: і на тренуваннях, і в грі. Було видно, що трішки не розібралися крайні захисники в ситуації, коли нам забили м’яч. Також було видно ті моменти, які відпрацьовуємо на тренуваннях. Те, що ми від футболістів вимагаємо, вони виконують. Так, центральні хави не дивлячись у вільні зони виконували передачі, котрі ґрунтовно загострювали гру. Була впевненість, що ми граємо. Ще раз повторю, що при рахунку 0:1 не було паніки і це радує. Будемо розбирати цю гру, аналізувати помилки», - після матчу сказав Олександр Гуменюк.

Головний тренер ФК «Гірник-Спорт» Сергій Мурадян у спілкуванні з прес-службою ФК «Зірка» прокоментував товариський матч із кіровоградською командою.

«Йде підготовка як у нас, так і в «Зірки». Ми мало тренувалися на великому полі; нам не дозволяють умови працювати. Кіровоградська команда фізично виглядала набагато сильніше за нас. Прикро. що пропустили. У другому таймі вийшла молодь, яку ми бажали переглянути. Сьогодні зіграли як могли; вони, як-то говориться, ще «сирі». В принципі, від матчу залишилися не погані враження. Помилки голкіпера і оборони призвели до пропущених м’ячів. Ми граємо чимало контрольних матчів; це єдиний вихід для нас, адже молоді потрібна практика, їх «обкатка». Нашим завданням на весняну частину чемпіонату є підібрати колектив, який буде гідно виглядати», - зазначив після матчу з кіровоградською «Зіркою» наставник «Гірник-Спорту» Сергій Мурадян.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com