Андрій Пархоменко: "Будуємо практично нову команду". 01-03-2012 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
01.03.2012
четверг
18:56
Андрій Пархоменко: "Будуємо практично нову команду"
Рейтинг публикации

«Одеса» підготовку до весняної частини сезону розпочала 10 січня. Що змінилося в команді з того часу — про це в інтерв’ю «УФ» розповідає головний тренер «городян» Андрій Пархоменко.

— З 10 січня і аж до останнього, наразі контрольного матчу — з «Шерифом-2» — ми проходили етап загальної та швидкісної витривалості. Скажу, що пройшли ми все це з честю. Як кажуть, Бог дав нам погоду, можливість попрацювати як за звичайних умов, так і за божевільних морозів. Плюс ряд контрольних матчів, які ми провели на хорошому рівні, дав багато корисної інформації. Ні для кого не секрет, що ми взяли курс на омолодження і зараз, можна сказати, будуємо практично нову команду. Раніше лідерами були Валентин Полтавець і Олександр Косирін, зараз — це інші хлопці. Полтавець більше працює вже як тренер, молодь підтягується (хоча й повільніше, ніж хотілося б) присутня конкуренція, а це важливо. Нині у всіх футболістів є шанс вийти в основному складі, й усе залежить лише від них.

Загалом, я більш ніж задоволений тим, що ми маємо на цей момент. Думав, що період адаптації затягнеться, хлопці не зможуть швидко підхопити стиль гри, запропонований тренерським штабом. Єдине, є проблеми в захисті, але ми працюємо в цьому напрямку.

Розкажіть про найближчі плани команди…

— Зараз ми переходимо в режим роботи над швидкісно-силовими якостями, ще більше часу будемо приділяти техніко-тактичним моментам. Два тижні працюватимемо у дворазовому режимі. 28 лютого у нас спаринг з «Миколаєвом», а 7 березня вдома приймемо новокаховську «Енергію».

Звичайно, хочеться провести ще кілька контрольних поєдинків з метою награвання складу, але варіантів небагато, адже більшість команд майстрів виїжджають на збори. Ми ж цьогоріч будемо готуватися тільки в Одесі. Хочеться подякувати керівництву футбольного клубу «Чорноморець» за можливість тренуватися на полях його навчально-тренувальних баз — і на Архітекторській, і у Відраді, це для нас як повітря.

Що скажете про новачків?

— Підписання контрактів з новачками поки себе виправдовує. Гусєв, Белмохтар, Котов, Шестаков і Любчак прийшли до нас із різним ступенем підготовки і в різній формі, але поступово хлопці вивчають наш стиль гри і, сподіваюся, у них вийде посилити команду навесні, хоча повноцінно замінити того ж Косиріна або Балабанова буде складно.

Хто здатний повести за собою команду навесні?

— Дуже пристойно зараз виглядають Дмитро та Костянтин Пархоменки, додав Степанишин, під нападниками «розкрився» Опря, тішить Шестаков... Так, у принципі, в різних ситуаціях різні люди можуть повести за собою команду. Сподіваюся, здебільшого намагатимемося не сильно напружувати нашого граючого тренера — Полтавця. Я називаю його «підручником», оскільки за його діями на полі можна вчитися і вчитися...

Нещодавно ви побували в Києві, де проходив перший з чотирьох етапів навчання в центрі ліцензування при ФФУ на отримання тренерської ліцензії УЄФА категорії «А».

— Так, і це було чудово. Півтора роки тому все було абсолютно по-іншому. Цього разу ми отримали вдосталь корисної та цікавої інформації, хороші лекції з усіх складових нашої роботи! До того ж, читали їх люди досвідчені, які побували в Європі, зокрема, в мадридському «Реалі». Загалом, усе на порядок вище! Я приємно здивований і вражений. За п’ять днів стільки всього дізнався — просто бомба! Звичайно, важко з ранку до вечора вчитися, конспектувати багато термінів і матеріалу, але це того варто. Приємно, що Україна в цьому напрямку виходить на якісно новий рівень.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: газета "Український футбол"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com