Руслан Гунчак: "Гадаю, що новачки «Буковини» проявлять свої найкращі якості". 03-03-2012 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
03.03.2012
суббота
09:15
Руслан Гунчак: "Гадаю, що новачки «Буковини» проявлять свої найкращі якості"
Рейтинг публикации

Після повернення «Буковини» з Криму ми поспілкувалися з кращим бомбардиром чернівецької команди Русланом Гунчаком. Досвідчений футболіст поділився враженнями від роботи на кримських зборах буковинського колективу.

Руслане, як оцінюєш збори «Буковини», які вчора завершилися в Криму ?

Думаю, що на 80 відсотків можна бути задоволеним нашою роботою на зборах. На жаль, останнього дня зборів ми поступилися ФК «Львів». Десь у хлопців, можливо, був, так би мовити, чемоданний настрій. Та й стан футбольного поля залишав бажати кращого. У Криму ми зіграли 5 контрольних матчів. Хотілося б отримати у суперники трохи сильніші команди, однак на той момент це було неможливо. А контрольні матчі проаналізує вже наш головний тренер.

Яка твоя думка про новачків «Буковини» ?

Вони працюють з нами невеликий проміжок часу. Гадаю, що у них повинен піти приблизно місяць на адаптацію у нашій команді. Гадаю, що у матчах першості України новачки «Буковини» проявлять свої найкращі якості, а наш колектив добре виступатиме в офіційних зустрічах.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФСК "Буковина"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com