Євгеній Яровенко "Є ще над чим працювати". 20-03-2012 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
20.03.2012
вторник
09:58
Євгеній Яровенко "Є ще над чим працювати"
Рейтинг публикации

Підготовчий період майже завершився і підвести підсумок цієї підготовки, клубна преса попросила головного тренера ФК «Нафтовик-Укрнафта» Євгена Вікторовича Яровенка.

- Євгене Вікторовичу, скажіть чи все заплановане вдалося здійснити в підготовчому періоді?

- Все що було заплановано в підготовчому періоді, вдалося здійснити, за виключенням заключного збору в Кримтеплиці, на якому наша команда стала заручником поганої погоди. Враховуючи той стан футбольних полів в Сімферополі, тренувальний процес був де що зім’ятий, не даром кажуть що вже тридцять років такої погоди не було в Криму. Ми провели гарний збір в Анталії, за що я дуже вдячний керівництву клубу в особі Пустоварова Володимира Миколайовича, за розуміння та співпрацю в проведенні цбого навчально-тренувального збору, на якому нам вдалося провести ряд спарингів, і ми змогли попрацювати в гарних умовах.

Взагалі, за ті два місяці що ми працюємо, є позитив, але й ще є над чим працювати. Що стосується самих зборів, я знаю що наші вболівальники вже з нетерпінням чекають першої календарної гри, і під «мікроскопом» слідкують за нашою підготовкою, як ми готуємось, з ким ми граємо, але я хочу сказати одне, принцип мій доказувати ділом, але не словами, будемо говорити вже по закінченню чемпіонату. В будь-якому випадку задача тренерського штабу - підготувати боєздатний колектив, який зможе показати гарний футбол, який буде радувати наших вболівальників.

- В плані селекції, чи всі проблемні ланки вдалося виправити, і взагалі як проявили себе новачки ?

- Ми переглядали на зборах багатьох футболістів, де хто підійшов, де хто ні. Ті футболісти які зараз перебувають в команді, це 22 бойові одиниці, які будуть захищати кольори «Нафтовика-Укрнафта» в весняній частині чемпіонату.Такі футболісти як Мотуз, Крименчуцький, Гошкодеря, Світличний, Яровенко, Літовченко, Даудов повинні допомогти команді. Всі повинні розуміти, що ми, виходячи з виділеного нам бюджету, розраховуючи на те що в нас є, переглядаємо футболістів. Зараз футболістів не обманиш, вони ж привикли грати за гроші, а наша задача зробити команду, в якій футболісти будуть думати про клуб за який вони грають, а не про гроші.

- Яка задача стоїть у команди на весняну частину Чемпіонату?

- Я не прихильник голосних заяв, може я повторюсь, але за два місяці роботи, для себе задачі я опреділив. Всі повинні розуміти, що в тренерського штабу, і в першу чергу в головного тренера, задачі й цілі завжди найвищі. Було б смішно як би я зараз сказав що в нас стоїть задача попасти в трійку призерів, або сказати що в нас стоїть задача про підвищення в класі, звісно це б було нерозумно з мого боку, задачу ми опреділили, але вона залишиться всередині колективу.

- Першим суперником «Нафтовика» буде лідер першої ліги, запорізький «Металург», якої думки ви про цю команду?

- Ми готуємося до цієї гри, як до чергового суперника першої ліги. Немає ніякої паніки, ніякого ажіотажу, футболісти прекрасно все це розуміють. Саме головне, якщо відчувається різниця в турнірній таблиці, то на сьогоднішній день в футбол грають живі люди, а не імена. Готуємося, спокійно, ціленаправлено. В нас є велика перевага, так як ми граємо вдома, за підтримки своїх вболівальників, за підтримки нашого 12-го гравця, і ми постараємося не вдарити в багнюку обличчям .

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Оф. сайт ФК «Нафтовик-Укрнафта»
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com