Олександр Гельштейн: "Можна поборотися за п'яте місце". 21-03-2012 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
21.03.2012
среда
21:26
Олександр Гельштейн: "Можна поборотися за п'яте місце"
Рейтинг публикации

Президент харківського «Геліоса» розповів про підсумки зимового антракту та поділився очікуваннями від другої частини сезону.

— Тривалий зимовий антракт нарешті підійшов до фінішу. Ви як президент клубу чи задоволені підготовкою команди?

— Зараз мені важко щось сказати. Не всі контрольні матчі, що їх мені довелося спостерігати, викликали в мене позитивні емоції. Гадаю, те, як підготувалася команда, покаже вже перший офіційний матч.

— На нещодавньому зборі в Туреччині «Геліос» програв усі п’ять контрольних ігор, у яких не забив жодного м’яча. Припускаю, що ви цікавилися в головного тренера Володимира Шеховцова причинами таких результатів?

— Я був присутнім на цих матчах. Причини, як мені пояснили, в тому, що команда грала на тлі навантажень. Й справді, до жодного із поєдинків ми особливо не готувалися, а в день гри зранку проводили повноцінні тренування. Навіть під час наступного збору в Криму було помітно, що хлопці отримали серйозні навантаження. Трагедії з цих програшів ніхто не робить, адже серйозно навантажити гравців було задумом тренерського штабу.

— Тобто, показовими мають бути контрольні матчі під час останнього збору, який команда проводить нині в Криму?

— Однозначно відповісти тяжко, адже ті ж поля в Криму після несприятливих погодніх умов нині не в найкращому стані. Тому говорити, що вже вимальовується якась картина щодо гри команди, гадаю, зарано. В той же час тренувальний процес нині вже інший, адже підготовка ведеться безпосередньо до перших матчів чемпіонату.

— Окрім зборів, зіграних контрольних матчів, не менш важливим залишається питання селекції.

— Команду поповнили як досвідчені футболісти, так і молодь. Деякі гравці виступатимуть в основному складі, декого брали на найближчу перспективу. На 90 відсотків те, що планували в плані селекції, ми виконали.

— 9 місце в турнірній таблиці вас як президента клубу, очевидно, навряд чи влаштовує.

— Ясна річ, не влаштовує.

— А якщо реалістично оцінювати шанси «Геліоса» в другій частині сезону, на якому місці хотіли б бачити свою команду на фініші?

— Не варто наперед загадувати якесь конкретне місце. Відповім банальними фразами: хотілося б перемагати в кожному матчі. Зауважу, що з деякими лідерами ми вже зіграли по дві гри (з «Говерлою-Закарпаття», «Севастополем», «Буковиною»). Навесні календар у нас прийнятний, тож гадаю, можна буде поборотися й за п’яте місце.

— Як ми вже згадували, команда нині готується в Криму. Перший офіційний матч після перерви ви зіграєте з місцевим «Титаном» уже 24 березня. Чи повертатиметься команда до Харкова?

— Немає сенсу повертатися до Харкова. Тож після зборів одразу їдемо на гру до Красноперекопська (матч «Титан» — «Геліос» був перенесений у Красноперекопськ через незадовільний стан газону на стадіоні «Хімік» у Армянську. — О.Т.).

— Наостанок, не можу не поцікавитися одним із найактуальніших питань весняного футболу. Хоча перша гра «Геліоса» й на виїзді, 29 березня на «Геліос-Арені» вам треба приймати «Енергетик». Чи готове поле стадіону до офіційних матчів?

— Поле на «Геліос-Арені» повність розчищено від снігу. Якщо не станеться ніяких форс-мажорних ситуацій, то воно до матчу з «Енергетиком» буде готове.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Олександр Травянка, газета "Український футбол", www.ukrfootball.in.ua
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com